Spelsoort is hetzelfde als libre.

 

Echter met dien verstande dat voor elke carambool het gebruik van minimaal 1 band verplicht is. Wordt de band gemist dan gaat de beurt over naar de tegenspeler.

 

Eindstanden A & B Poule 3 mei 2022

5-5-2022 Band Car : Brtn = Moy x 30 WEDSTRIJDPUNTEN 2022
A POULE HAN TOT Car Brtn Moy NHAN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
W. Aanhane 31 104 325 264 1,23 36 10 10 10 10 8 7 10 10 10 9 10
J. Overbeek 35 96 345 283 1,22 36 10 10 8 6 8 10 9 10 8 7 10
J. Barnhoorn 22 93 211 271 0,78 23 6 7 5 8 8 10 10 9 10 10 10
J. Nijmeijer 23 91 217 299 0,73 21 10 10 5 9 7 10 10 8 9 9 4
J. Verdoes 19 91 179 253 0,71 21 8 10 10 10 10 8 10 8 7 10 0
K. v Vliet 20 90 184 251 0,73 21 7 8 6 9 10 6 7 10 9 10 8
T. vd Voort 30 84 260 271 0,96 28 7 10 7 8 8 6 4 9 10 8 7
H. v Duuren 13 80 109 272 0,40 12 10 3 6 2 6 10 8 10 7 10 8
C. Dijkland 24 78 199 284 0,70 21 9 2 3 6 10 10 10 5 8 8 7
K. Blonk 13 69 95 325 0,29 8 10 2 3 7 0 10 6 8 7 6 10
J. v Duijvenbode 34 66 240 285 0,84 25 2 6 10 5 6 6 10 10 5 3 3
A. vd Plas 45 58 281 234 1,20 36 6 2 6 7 10 10 3 5 2 3 4
                                   
5-5-2022 Band Car : Brtn = Moy x 30 WEDSTRIJDPUNTEN 2022
B POULE HAN TOT Car Brtn Moy NHAN 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
J. Volbeda 26 110 286 224 1,28 38 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10 10
J. Hoek NW 24 106 255 261 0,98 29 10 10 10 10 7 10 9 10 10 10 10
J. Thelen 22 99 224 267 0,84 25 10 10 9 10 10 10 9 7 10 5 9
K. Ouwehand 27 91 251 298 0,84 25 8 7 7 10 5 10 9 8 7 10 10
J. Ouwehand 21 90 196 289 0,68 20 10 8 10 9 8 7 5 10 8 9 6
K. Jonker 21 87 189 256 0,74 22 6 9 9 5 10 9 9 10 0 10 10
W. Binnendijk 13 79 109 261 0,42 12 9 4 7 10 3 6 7 10 10 3 10
P. v Kampen 23 78 188 282 0,67 20 9 10 6 8 10 9 2 9 9 3 3
G. Guijt 19 78 158 262 0,60 18 3 5 8 10 6 4 10 8 4 10 10
P. de Ridder 41 76 332 294 1,13 33 10 10 6 6 2 9 4 7 6 10 6
R. Schoonenberg 19 73 150 282 0,53 15 5 5 6 10 10 4 5 8 6 8 6
L. vd Plas 13 66 93 288 0,32 9 6 5 7 2 4 9 7 5 4 8 9

Wedstrijden A Poule

WEDSTRIJDSCHEMA  A  POULE BANDSTOTEN 2022
                                 
Taf wk 6 Donderdag Han   10-feb Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - K. Blonk 13   29 - 13 29 6 - 10    
3 13.30 J. Overbeek 35 - H. v Duuren 13   35 - 4 25 10 - 3    
1 14.30 J. v Duijvenbode 34 - J. Verdoes 19   21 - 19 30 6 - 10   = di 1 mrt
3 14.30 W. Aanhane 31 - K. v Vliet 20   31 - 15 17 10 - 7    
1 15.30 T. vd Voort 30 - J. Barnhoorn 22   23 - 14 30 7 - 6    
3 15.30 C. Dijkland 24 - J. Nijmeijer 23   23 - 23 28 9 - 10    
                                 
Taf wk 7 Donderdag Han   17-feb Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - J. Overbeek 35   12 - 35 12 2 - 10    
3 13.30 J. v Duijvenbode 34 - H. v Duuren 13   10 - 13 15 2 - 10   = di 8 feb 
1 14.30 W. Aanhane 31 - J. Verdoes 19   31 - 17 23 10 - 8    
3 14.30 T. vd Voort 30 - K. v Vliet 20   30 - 12 11 10 - 6    
1 15.30 C. Dijkland 24 - J. Barnhoorn 22   24 - 21 28 10 - 9   = di 29 mrt
3 15.30 J. Nijmeijer 23 - K. Blonk 13   22 - 11 30 9 - 8   = do 7 apr
                                 
Taf wk 8 Donderdag Han   24-feb Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - J. v Duijvenbode 34   30 - 34 29 6 - 10    
3 13.30 J. Overbeek 35 - K. Blonk 13   31 - 3 30 8 - 2    
1 14.30 W. Aanhane 31 - H. v Duuren 13   31 - 9 22 10 - 6    
3 14.30 T. vd Voort 30 - J. Verdoes 19   22 - 19 25 7 - 10    
1 15.30 C. Dijkland 24 - K. v Vliet 20   6 - 20 11 2 - 10    
3 15.30 J. Nijmeijer 23 - J. Barnhoorn 22   23 - 17 23 10 - 7   = do 17 feb
                                 
Taf wk 9 Donderdag Han   3-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - W. Aanhane 31   33 - 31 26 7 - 10    
3 13.30 J. Overbeek 35 - J. v Duijvenbode 34   23 - 22 30 6 - 6    
1 14.30 T. vd Voort 30 - H. v Duuren 13   24 - 3 30 8 - 2    
3 14.30 C. Dijkland 24 - J. Verdoes 19   18 - 0 30 7 - 0   vervalt 25 apr
1 15.30 J. Nijmeijer 23 - K. v Vliet 20   21 - 12 30 9 - 6    
3 15.30 J. Barnhoorn 22 - K. Blonk 13   18 - 4 30 8 - 3    
                                 
Taf wk 10 Donderdag Han   10-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - T. vd Voort 30   45 - 25 21 10 - 8    
3 13.30 J. Overbeek 35 - W. Aanhane 31   30 - 26 30 8 - 8    
1 14.30 J. v Duijvenbode 34 - K. Blonk 13   34 - 10 30 10 - 7    
3 14.30 C. Dijkland 24 - H. v Duuren 13   16 - 9 30 6 - 6    
1 15.30 J. Nijmeijer 23 - J. Verdoes 19   19 - 16 30 8 - 8   = di 29 mrt
3 15.30 J. Barnhoorn 22 - K. v Vliet 20   12 - 19 30 5 - 9   = di 22 feb
                                 
Taf wk 11 Donderdag Han   17-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - C. Dijkland 24   45 - 9 30 10 - 3   = 3 do mrt
3 13.30 J. Overbeek 35 - T. vd Voort 30   35 - 12 24 10 - 4    
1 14.30 J. v Duijvenbode 34 - W. Aanhane 31   34 - 23 29 10 - 7    
3 14.30 J. Nijmeijer 23 - H. v Duuren 13   18 - 13 28 7 - 10    
1 15.30 J. Barnhoorn 22 - J. Verdoes 19   19 - 19 25 8 - 10    
3 15.30 K. v Vliet 20 - K. Blonk 13   20 - 13 29 10 - 10   = di 29 mrt
                                 
Taf wk 12 Donderdag Han   24-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - J. Nijmeijer 23   16 - 23 22 3 - 10    
3 13.30 J. Overbeek 35 - C. Dijkland 24   32 - 24 26 9 - 10    
1 14.30 J. v Duijvenbode 34 - T. vd Voort 30   12 - 30 17 3 - 10    
3 14.30 W. Aanhane 31 - K. Blonk 13   31 - 9 30 10 - 6   = di 26 apr
1 15.30 J. Barnhoorn 22 - H. v Duuren 13   22 - 11 20 10 - 8    
3 15.30 K. v Vliet 20 - J. Verdoes 19   14 - 19 20 7 - 10    
                                 
Taf wk 13 Donderdag Han   31-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - J. Barnhoorn 22   25 - 22 16 5 - 10   = do 24 mrt
3 13.30 J. Overbeek 35 - J. Nijmeijer 23   35 - 22 27 10 - 9    
1 14.30 J. v Duijvenbode 34 - C. Dijkland 24   19 - 24 21 5 - 10   = di 22 mrt
3 14.30 W. Aanhane 31 - T. vd Voort 30   31 - 24 25 10 - 8    
1 15.30 K. v Vliet 20 - H. v Duuren 13   18 - 13 28 9 - 10    
3 15.30 J. Verdoes 19 - K. Blonk 13   19 - 8 19 10 - 6    
                                 
Taf wk 14 Donderdag Han   7-apr Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - K. v Vliet 20   10 - 20 15 2 - 10    
3 13.30 J. Overbeek 35 - J. Barnhoorn 22   28 - 22 26 8 - 10    
1 14.30 J. v Duijvenbode 34 - J. Nijmeijer 23   20 - 12 30 5 - 5   = do 24 feb
3 14.30 W. Aanhane 31 - C. Dijkland 24   31 - 14 20 10 - 5    
1 15.30 T. vd Voort 30 - K. Blonk 13   19 - 1 30 6 - 0   = do 10 mrt
3 15.30 J. Verdoes 19 - H. v Duuren 13   17 - 10 30 8 - 7    
                                 
Taf wk 15 Donderdag Han   14-apr Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - J. Verdoes 19   20 - 19 18 4 - 10   = do 21 apr
3 13.30 J. Overbeek 35 - K. v Vliet 20   26 - 17 30 7 - 8    
1 14.30 J. v Duijvenbode 34 - J. Barnhoorn 22   12 - 22 24 3 - 10    
3 14.30 W. Aanhane 31 - J. Nijmeijer 23   31 - 11 23 10 - 4    
1 15.30 T. vd Voort 30 - C. Dijkland 24   22 - 21 30 7 - 8    
3 15.30 H. v Duuren 13 - K. Blonk 13   11 - 13 28 8 - 10   = do 28 apr
                                 
Taf wk 16 Donderdag Han   21-apr Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 A. vd Plas 45 - H. v Duuren 13   16 - 13 16 3 - 10    
3 13.30 J. Overbeek 35 - J. Verdoes 19   35 - 15 23 10 - 7    
1 14.30 J. v Duijvenbode 34 - K. v Vliet 20   22 - 17 30 6 - 8   = di 15 feb 
3 14.30 W. Aanhane 31 - J. Barnhoorn 22   28 - 22 19 9 - 10    
1 15.30 T. vd Voort 30 - J. Nijmeijer 23   29 - 23 28 9 - 10   = do 17 mrt
3 15.30 C. Dijkland 24 - K. Blonk 13   20 - 10 30 8 - 7    

Wedstrijden B Poule

WEDSTRIJDSCHEMA  B  POULE BANDSTOTEN 2022
                                 
Taf wk 6 Dinsdag Han   8-feb Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - L. vd Plas 13   41 - 9 24 10 - 6    
3 13.30 K. Ouwehand 27 - W. Binnendijk 13   25 - 9 30 9 - 6   = do 31 mrt
1 14.30 J. Volbeda 26 - R. Schoonenberg 19   26 - 11 28 10 - 5    
3 14.30 J. Hoek NW 24 - G. Guijt 19   24 - 6 16 10 - 3    
1 15.30 P. v Kampen 23 - J. Ouwehand 21   22 - 21 29 9 - 10    
3 15.30 J. Thelen 22 - K. Jonker 21   22 - 13 21 10 - 6    
                                 
Taf wk 7 Dinsdag Han   15-feb Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - K. Ouwehand 27   41 - 22 28 10 - 8    
3 13.30 J. Volbeda 26 - W. Binnendijk 13   26 - 13 22 10 - 10   = di 3 mei
1 14.30 J. Hoek NW 24 - R. Schoonenberg 19   24 - 11 24 10 - 5    
3 14.30 P. v Kampen 23 - G. Guijt 19   23 - 11 22 10 - 5    
1 15.30 J. Thelen 22 - J. Ouwehand 21   22 - 18 21 10 - 8    
3 15.30 K. Jonker 21 - L. vd Plas 13   19 - 7 30 9 - 5    
                                 
Taf wk 8 Dinsdag Han   22-feb Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - J. Volbeda 26   27 - 26 19 6 - 10    
3 13.30 K. Ouwehand 27 - L. vd Plas 13   19 - 10 30 7 - 7    
1 14.30 J. Hoek NW 24 - W. Binnendijk 13   24 - 5 18 10 - 3   = di 22 mrt
3 14.30 P. v Kampen 23 - R. Schoonenberg 19   15 - 13 30 6 - 6    
1 15.30 J. Thelen 22 - G. Guijt 19   20 - 17 30 9 - 8    
3 15.30 K. Jonker 21 - J. Ouwehand 21   20 - 21 28 9 - 10    
                                 
Taf wk 9 Dinsdag Han   1-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - J. Hoek NW 24   25 - 24 25 6 - 10    
3 13.30 K. Ouwehand 27 - J. Volbeda 26   21 - 26 26 7 - 10    
1 14.30 P. v Kampen 23 - W. Binnendijk 13   19 - 12 30 8 - 9    
3 14.30 J. Thelen 22 - R. Schoonenberg 19   21 - 12 30 9 - 6   = di 26 apr
1 15.30 K. Jonker 21 - G. Guijt 19   21 - 9 19 10 - 4   = do 31 mrt
3 15.30 J. Ouwehand 21 - L. vd Plas 13   18 - 12 30 8 - 9   = di 15 mrt
                                 
Taf wk 10 Dinsdag Han   8-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - P. v Kampen 23   11 - 23 28 2 - 10    
3 13.30 K. Ouwehand 27 - J. Hoek NW 24   19 - 24 29 7 - 10   = do 7 apr
1 14.30 J. Volbeda 26 - L. vd Plas 13   26 - 6 16 10 - 4    
3 14.30 J. Thelen 22 - W. Binnendijk 13   22 - 6 11 10 - 4    
1 15.30 K. Jonker 21 - R. Schoonenberg 19   12 - 19 21 5 - 10    
3 15.30 J. Ouwehand 21 - G. Guijt 19   19 - 13 30 9 - 6    
                                 
Taf wk 11 Dinsdag Han   15-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - J. Thelen 22   20 - 22 29 4 - 10   = di 22 mrt
3 13.30 K. Ouwehand 27 - P. v Kampen 23   27 - 21 27 10 - 9    
1 14.30 J. Volbeda 26 - J. Hoek NW 24   26 - 17 18 10 - 7    
3 14.30 K. Jonker 21 - W. Binnendijk 13   21 - 10 23 10 - 7    
1 15.30 J. Ouwehand 21 - R. Schoonenberg 19   14 - 17 30 6 - 8   = di 26 apr
3 15.30 G. Guijt 19 - L. vd Plas 13   19 - 3 26 10 - 2   = di 1 mrt
                                 
Taf wk 12 Dinsdag Han   22-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - K. Jonker 21   40 - 20 30 9 - 9    
3 13.30 K. Ouwehand 27 - J. Thelen 22   15 - 22 20 5 - 10   = 17 do mrt 
1 14.30 J. Volbeda 26 - P. v Kampen 23   26 - 5 15 10 - 2    
3 14.30 J. Hoek NW 24 - L. vd Plas 13   24 - 10 28 10 - 7    
1 15.30 J. Ouwehand 21 - W. Binnendijk 13   15 - 13 21 7 - 10    
3 15.30 G. Guijt 19 - R. Schoonenberg 19   19 - 12 16 10 - 6   = di 3 mei
                                 
Taf wk 13 Dinsdag Han   29-mrt Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - J. Ouwehand 21   31 - 11 30 7 - 5    
3 13.30 K. Ouwehand 27 - K. Jonker 21   27 - 19 24 10 - 9    
1 14.30 J. Volbeda 26 - J. Thelen 22   26 - 13 23 10 - 5   = do 21 apr
3 14.30 J. Hoek NW 24 - P. v Kampen 23   24 - 7 22 10 - 3   = do 14 apr
1 15.30 G. Guijt 19 - W. Binnendijk 13   19 - 10 28 10 - 7   = di 5 apr
3 15.30 R. Schoonenberg 19 - L. vd Plas 13   19 - 6 22 10 - 4   = di 5 apr
                                 
Taf wk 14 Dinsdag Han   5-apr Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - G. Guijt 19   27 - 19 24 6 - 10   = di 26 apr
3 13.30 K. Ouwehand 27 - J. Ouwehand 21   22 - 21 26 8 - 10    
1 14.30 J. Volbeda 26 - K. Jonker 21   26 - 2 14 10 - 0    
3 14.30 J. Hoek NW 24 - J. Thelen 22   22 - 21 30 9 - 9    
1 15.30 P. v Kampen 23 - L. vd Plas 13   22 - 7 30 9 - 5   = di 29 mrt
3 15.30 R. Schoonenberg 19 - W. Binnendijk 13   9 - 13 21 4 - 10    
                                 
Taf wk 15 Dinsdag Han   12-apr Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - R. Schoonenberg 19   28 - 10 30 6 - 5    
3 13.30 K. Ouwehand 27 - G. Guijt 19   27 - 17 28 10 - 8    
1 14.30 J. Volbeda 26 - J. Ouwehand 21   26 - 18 20 10 - 8    
3 14.30 J. Hoek NW 24 - K. Jonker 21   24 - 21 27 10 - 10    
1 15.30 P. v Kampen 23 - J. Thelen 22   22 - 17 30 9 - 7    
3 15.30 W. Binnendijk 13 - L. vd Plas 13   13 - 11 30 10 - 8    
                                 
Taf wk 16 Dinsdag Han   19-apr Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt   Bijz
1 13.30 P. de Ridder 41 - W. Binnendijk 13   41 - 5 27 10 - 3    
3 13.30 K. Ouwehand 27 - R. Schoonenberg 19   27 - 17 30 10 - 8    
1 14.30 J. Volbeda 26 - G. Guijt 19   26 - 9 23 10 - 4    
3 14.30 J. Hoek NW 24 - J. Ouwehand 21   24 - 20 24 10 - 9    
1 15.30 P. v Kampen 23 - K. Jonker 21   9 - 21 19 3 - 10    
3 15.30 J. Thelen 22 - L. vd Plas 13   22 - 12 22 10 - 9    

(KRUIS) FINALES WOENSDAG 1 JUNI 2022

Taf wk 22 Woensdag Han   1-jun Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt
1 13.30 W. Aanhane 36 - J. Hoek NW 29   21 - 29 24 5 - 10
3 13.30 J. Volbeda 38 - J. Overbeek 36   29 - 24 30 7 - 6
                             
Taf wk 6 4E Han   3E Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt
2 14.30 W. Aanhane 36 - J. Overbeek 36   30 - 36 30 8 - 10
                             
Taf wk 6 2E Han   1E Han   Car   Car Brt Pnt   Pnt
2 15.30 J. Hoek 29 - J. Volbeda 38   27 - 38 30 9 - 10