HET LIBRE SPEELPROGRAMMA 2021 is  per 28/12 VERVALLEN !

 

LIBRE COMPETITIE 2021/2022

                     
WEEK 33 DINSDAG 17 AUGUSTUS UITSLAG   WEEK 33 DONDERDAG 19 AUGUSTUS UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u.    
13.30 u. Johan Thelen - Kees Koelewijn 10 - 8   13.30 u.    
             
14.30 u. Piet v. Kampen - Mart Aanhane 7 - 7   14.30 u. Gerrit Guijt - Kees Poot 8 - 7
14.30 u. Cees Dijkland - Jaap Hoek NW 10 - 6   14.30 u. Wil Aanhane - Jaap Barnhoorn 7 - 8
             
15.30 u.       15.30 u.    
15.30 u. Jan Overbeek - Theo v.d.Voort 9 - 8   15.30 u.    
                     
WEEK 34 DINSDAG 24 AUGUSTUS UITSLAG   WEEK 34 DONDERDAG 26 AUGUSTUS UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u.    
13.30 u. Piet v. Kampen - Huub v. Duuren 10 - 4   13.30 u.    
             
14.30 u. Jan Overbeek - Jaap Hoek NW 7 - 7   14.30 u. Johan Thelen - Leen v.d.Plas 9 - 9
14.30 u. Gerrit Guijt - Mart Aanhane 6 - 6   14.30 u. Jan Ouwehand - Kees Koelewijn 10 - 8
             
15.30 u.       15.30 u.    
15.30 u.       15.30 u. Piet de Ridder - Kees Ouwehand 10 - 9
                     
WEEK 35 DINSDAG 31 AUGUSTUS UITSLAG   WEEK 35 DONDERDAG 2 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Wil Aanhane - Cees Dijkland 10 - 7   13.30 u.    
13.30 u. Piet v. Kampen - Kees Koelewijn 10 - 9   13.30 u.    
             
14.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Kees Ouwehand 7 - 9   14.30 u. Kees Jonker - Gerrit Guijt 8 - 10
14.30 u. Kees Poot - Mart Aanhane 7 - 5   14.30 u. Theo v.d.Voort - Wil Aanhane 7 - 10
             
15.30 u.       15.30 u.    
15.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap Hoek NW 10 - 8   15.30 u.    
                     
WEEK 36 DINSDAG 7 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 36 DONDERDAG 9 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Kees Jonker - Jan Ouwehand 5 - 6
13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Koelewijn 6 - 10   13.30 u.    
             
14.30 u. Piet v. Kampen - Leen v.d.Plas 10 - 9   14.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap Barnhoorn 5 - 8
14.30 u.       14.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Jaap Hoek NW 8 - 7
             
15.30 u.       15.30 u. Wil Aanhane - Kees Ouwehand 8 - 9
15.30 u.       15.30 u. Jan Overbeek - Piet de Ridder 7 - 10
                     
WEEK 37 DINSDAG 14 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 37 DONDERDAG 16 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Kees Jonker - Piet v. Kampen 2 - 10   13.30 u. Gerrit Guijt - Leen v.d.Plas 6 - 7
13.30 u.       13.30 u. Kees Poot - Kees Koelewijn 10 - 8
             
14.30 u. Klaas v. Vliet - Jan Ouwehand 10 - 8   14.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Jonker 4 - 10
14.30 u.       14.30 u. Wil Aanhane -Jaap Hoek NW 10 - 7
             
15.30 u.       15.30 u.    
15.30 u.       15.30 u. Cees Dijkland - Kees Ouwehand 7 - 6
                     
WEEK 38 DINSDAG 21 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 38 DONDERDAG 23 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Gerrit Guijt - Huub v. Duuren 10 - 6   13.30 u. Jan Ouwehand - Leen v.d.Plas 8 - 9
13.30 u.       13.30 u.    
             
14.30 u. Klaas v. Vliet - Leen v.d.Plas 10 - 7   14.30 u.    
14.30 u. Mart Aanhane - Kees Koelewijn 10 - 9   14.30 u. Jan Overbeek - Cees Dijkland 10 - 9
             
15.30 u. Albert v.d.Plas - Kees Ouwehand 7 - 9   15.30 u. Albert v.d.Plas - Wil Aanhane 5 - 10
15.30 u. Piet de Ridder - Wil Aanhane 5 - 10   15.30 u. Jaap Hoek NW - Jaap Barnhoorn 7 - 10
                     
WEEK 39 DINSDAG 28 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 39 DONDERDAG 30 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Gerrit Guijt 7 - 10   13.30 u.    
13.30 u. Kees Jonker - Kees Poot 5 - 8   13.30 u.    
             
14.30 u. Mart Aanhane - Leen v.d.Plas 10 - 8   14.30 u.    
14.30 u. Kees Ouwehand - Jaap Hoek NW 9 - 10   14.30 u.    
             
15.30 u.       15.30 u. Albert v.d.Plas - Piet de Ridder 7 - 10
15.30 u. Jaapv.Duijvenbode - Jan Overbeek 10 - 4   15.30 u.    
                     
WEEK 40 DINSDAG 5 OKTOBER UITSLAG   WEEK 40 DONDERDAG 7 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Johan Thelen - Gerrit Guijt 5 - 10   13.30 u. Klaas v. Vliet - Johan Thelen 10 - 10
13.30 u. Jan Ouwehand - Piet v. Kampen 7 - 10   13.30 u. Huub v. Duuren - Leen v.d.Plas 9 - 4
             
14.30 u. Kees Jonker - Mart Aanhane 8 - 8   14.30 u. Jan Overbeek - Wil Aanhane 5 - 10
14.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Poot 10 - 7   14.30 u. Kees Ouwehand - Jaap Barnhoorn 10 - 8
             
15.30 u.       15.30 u. Albert v.d.Plas - Cees Dijkland 10 - 8
15.30 u. Cees Dijkland - Jaap Barnhoorn 10 - 6   15.30 u. Piet de Ridder-Jaap v.Duijvenbode 10 - 9
                     
WEEK 41 DINSDAG 12 OKTOBER UITSLAG   WEEK 41 DONDERDAG 14 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Johan Thelen - Piet v. Kampen 6 - 9   13.30 u. Kees Jonker - Huub v. Duuren 10 - 4
13.30 u. Kees Poot - Leen v.d.Plas 10 - 9   13.30 u. Jan Ouwehand - Gerrit Guijt 9 - 10
             
14.30 u. Albert v.d.Plas - Jaap Barnhoorn 10 - 8   14.30 u. Johan Thelen - Kees Poot 8 - 10
14.30 u. Klaas v. Vliet - Mart Aanhane 7 - 10   14.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Wil Aanhane 7 - 10
             
15.30 u.       15.30 u. Jan Overbeek - Jaap Barnhoorn 9 - 10
15.30 u. Theo v.d.Voort - Cees Dijkland 9 - 10   15.30 u. Piet de Ridder - Jaap Hoek NW 4 - 10
                     
WEEK 42 DINSDAG 19 OKTOBER UITSLAG   WEEK 42 DONDERDAG 21 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v. Kampen - Klaas v.Vliet 8 - 9   13.30 u. Kees Jonker - Kees Koelewijn 6 - 9
13.30 u.       13.30 u. Jan Ouwehand - Kees Poot 10 - 3
             
14.30 u.       14.30 u. Jan Overbeek - Kees Ouwehand 8 - 10
14.30 u. Johan Thelen - Mart Aanhane 10 - 7   14.30 u. Jaap v.Duijvenbode- Jaap Barnhoorn 10 - 4
             
15.30 u.       15.30 u. Piet de Ridder - Cees Dijkland 10 - 5
15.30 u.       15.30 u. Albert v.d.Plas - Jaap Hoek NW 10 - 8
                     
WEEK 43 DINSDAG 26 OKTOBER UITSLAG   WEEK 43 DONDERDAG 28 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Kees Poot 8 - 10   13.30 u. Kees Jonker - Leen v.d.Plas 9 - 7
13.30 u. Kees Jonker - Johan Thelen 6 - 10   13.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Koelewijn 6 - 9
             
14.30 u. Klaas v. Vliet - Huub v. Duuren 10 - 2   14.30 u.    
14.30 u. Theo v.d.Voort- Jaap v.Duijvenbode 4 - 10   14.30 u.    
             
15.30 u. Albert v.d.Plas - Jan Overbeek 10 - 6   15.30 u. Theo v.d.Voort - Kees Ouwehand 4 - 10
15.30 u.       15.30 u.    
                     
WEEK 44 DINSDAG 2 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 44 DONDERDAG 4 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v. Kampen - Gerrit Guijt 10 - 3   13.30 u.    
13.30 u. Kees Koelewijn - Leen v.d.Plas 9 - 9   13.30 u.    
             
14.30 u. Albert v.d.Plas - Theo v.d.Voort 7 - 10   14.30 u. Huub v.Duuren - Kees Koelewijn 3 - 10
14.30 u. Huub v. Duuren - Mart Aanhane 7 - 10   14.30 u. Jan Ouwehand - Mart Aanhane 5 - 9
             
15.30 u.       15.30 u.    
15.30 u.       15.30 u. Piet de Ridder - Theo v.d.Voort 7 - 10
                     
WEEK 45 DINSDAG 9 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 45 DONDERDAG 11 NOVEMBER UITSLAG
  Kees Jonker - Leen v.d.Plas 8 - 8        
13.30 u.       13.30 u.    
13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Poot 8 - 7   13.30 u.    
             
14.30 u. Jan Ouwehand - Huub v. Duuren 9 - 10   14.30 u.    
14.30 u. Piet v.Kampen - Mart Aanhane 6 - 10   14.30 u.    
             
15.30 u.       15.30 u.    
15.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Wil Aanhane 10 - 9   15.30 u.    
                     
WEEK 46 DINSDAG 16 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 46  DONDERDAG 18 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Kees Jonker - Klaas v. Vliet   4 - 10   13.30 u. Piet v.Kampen - Huub v. Duuren   8 - 6
13.30 u.       13.30 u.    
             
14.30 u. Gerrit Guijt - Mart Aanhane   7 - 10   14.30 u.    
14.30 u.       14.30 u. Theo v.d.Voort - Kees Ouwehand   7 - 9
             
15.30 u.       15.30 u.    
15.30 u.       15.30 u.    
                     
WEEK 47 DINSDAG 23 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 47 DONDERDAG 25 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Kees Jonker - Johan Thelen   7 - 10
13.30 u.       13.30 u. Jan Ouwehand - Leen v.d.Plas   5 -  8
 13.30 u.  Klaas v.Vliet - Piet v. Kampen   10 - 4        
14.30 u. Albert v.d.Plas - Jan Overbeek   10 - 10   14.30 u.    
14.30 u. Kees Poot - Mart Aanhane  10 - 7   14.30 u. Wil Aanhane - Cees Dijkland  10 - 5
             
15.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap Hoek NW   3 - 10   15.30 u. Albert v.d.Plas - Piet de Ridder   9 - 10
15.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Kees Ouwehand   8 - 10   15.30 u.    
                     
             
LIBRE COMPETITIE 2021/2022 ( vanaf 30 november)
                     
WEEK 48 DINSDAG 30 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 48 DONDERDAG 2 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Kees Poot - Huub v. Duuren  10 - 3   13.30 u. Klaas v. Vliet - Johan Thelen   8 - 10
13.30 u. Piet v. Kampen - Leen v.d.Plas   9 - 7   13.30 u. Kees Poot - Huub v.Duuren  10 - 8
             
             
             
             
15.00 u. Gerrit Guijt - Kees Koelewijn   9 - 10   15.00 u. Theo v.d.Voort - Jaap Barnhoorn   8 - 8
15.00 u. Jaap v. Duijvenbode - Jaap Hoek NW   3 - 10   15.00 u. Jan Overbeek - Piet de Ridder   6 - 10
                     
WEEK 49 DINSDAG 7 DECEMBER UITSLAG   WEEK 49 DONDERDAG 9 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Kees Jonker - Piet v. Kampen   8 - 7   13.30 u. Gerrit Guijt - Leen v.d.Plas  10 - 9
13.30 u. Cees Dijkland - Kees Ouwehand  10 - 7   13.30 u. Mart Aanhane - Huub v. Duuren   8 - 6
             
             
             
             
15.00 u. Wil Aanhane - Jaap Hoek NW  10 - 4   15.00 u. Jan Ouwehand - Johan Thelen   9 - 10
15.00 u. Piet de Ridder - Jaap Barnhoorn  Naar22/2   15.00 u. Albert v.d.Plas - Theo v.d.Voort   8 - 7
                     
WEEK 50 DINSDAG 14 DECEMBER UITSLAG   WEEK 50 DONDERDAG 16 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Mart Aanhane - Kees Koelewijn   7 - 7   13.30 u. Johan Thelen - Jan Ouwehand   5 - 10
13.30 u. Kees Poot - Leen v.d.Plas v.v.   13.30 u. Kees Jonker - Gerrit Guijt   3 - 8
             
             
             
             
15.00 u. Cees Dijkland - Jaap Hoek NW   6 - 5   15.00 u. Jaap v. Duijvenbode - Albert v.d.Plas   5 - 10
15.00 u. Jan Overbeek - Theo v.d.Voort  10 - 6   15.00 u. Wil Aanhane - Jaap Barnhoorn   8 - 10
                     
WEEK 51 DINSDAG 21 DECEMBER UITSLAG   WEEK 51 DONDERDAG 23 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Johan Thelen - Piet v. Kampen     13.30 u. Kees Jonker - Kees Poot  
13.30 u. Jan Ouwehand - Kees Koelewijn     13.30 u. Huub v. Duuren - Kees Koelewijn  
             
             
             
             
15.00 u. Klaas v. Vliet - Gerrit Guijt     15.00 u. Jan Overbeek - Jaap v.Duijvenbode  
15.00 u. Kees Ouwehand - Albert v.d.Plas     15.00 u. Piet de Ridder - Theo v.d.Voort  
                     
WEEK 1 DINSDAG  4 JANUARI UITSLAG   WEEK 1 DONDERDAG 6 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Poot     13.30 u. Johan Thelen - Gerrit Guijt  
13.30 u. Jan Ouwehand - Piet v.Kampen     13.30 u. Huub v. Duuren - Leen v.d.Plas  
             
             
             
             
15.00 u. Cees Dijkland - Jaap v.Duijvenbode     15.00 u. Kees Ouwehand - Jaap Barnhoorn  
15.00 u. Jan Overbeek - Wil Aanhane     15.00 u. Albert v.d.Plas - Cees Dijkland  
                     
WEEK 2 DINSDAG 11 JANUARI UITSLAG   WEEK 2 DONDERDAG 13 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Mart Aanhane     13.30 u. Jan Ouwehand - Gerrit Guijt  
13.30 u. Jaap Hoek NW - Jaap Barnhoorn     13.30 u. Kees Jonker - Huub v. Duuren  
             
             
             
             
15.00 u. Jan Overbeek - Cees Dijkland     15.00 u. Piet de Ridder - Jaap Barnhoorn  
15.00 u.  Kees Ouwehand - Jaap Hoek NW     15.00 u. Johan Thelen - Kees Poot  
                     
WEEK 3 DINSDAG 18 JANUARI UITSLAG   WEEK 3 DONDERDAG 20 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Piet v. Kampen - Gerrit Guijt     13.30 u. Kees Jonker - Kees Koelewijn  
13.30 u. Johan Thelen - Mart Aanhane     13.30 u. Klaas v. Vliet - Huub v. Duuren  
             
             
             
             
15.00 u. Theo v.d.Voort - Jaapv.Duijvenbode     15.00 u. Jan Overbeek - Kees Ouwehand  
15.00 u. Albert v.d.Plas - Jaap Hoek NW     15.00 u. Piet de Ridder - Cees Dijkland  
                     
WEEK 4 DINSDAG 25 JANUARI UITSLAG   WEEK 4 DONDERDAG 27 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Koelewijn     13.30 u. Klaas v. Vliet - Leen v.d.Plas  
13.30 u. Piet v. Kampen - Kees Poot     13.30 u. Jaapv.Duijvenbode - Cees Dijkland  
             
             
             
             
15.00 u. Theo v.d.Voort - Wil Aaanhane     15.00 u. Piet de Ridder - Kees Ouwehand  
15.00 u. Jan Ouwehand - Mart Aanhane     15.00 u. Albert v.d.Plas - Jaap Barnhoorn  
                     
WEEK 5 DINSDAG 1 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 5 DONDERDAG 3 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u. Theo v.d.Voort - Cees Dijkland     13.30 u. Johan Thelen - Kees Koelewijn  
13.30 u. Jan Ouwehand - Huub v. Duuren     13.30 u. Kees Jonker - Jan Ouwehand   
             
             
             
             
15.00 u. Jan Overbeek - Jaap Barnhoorn     15.00 u. Piet de Ridder - Jaap Hoek NW  
15.00 u. Wil Aanhane - Kees Ouwehand     15.00 u. Albert v.d.Plas-Jaap v.Duijvenbode  
                     
WEEK 6 DINSDAG 8 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 6 DONDERDAG 10 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v.Vliet - Jan Ouwehand     13.30 u. Kees Poot - Kees Koelewijn  
13.30 u. Johan Thelen - Leen v.d.Plas     13.30 u. Mart Aanhane - Leen v.d.Plas  
             
             
             
             
15.00 u. Jaap v. Duijvenbode - Jaap Barnhoorn     15.00 u. Cees Dijkland - Jaap Barnhoorn  
15.00 u. Piet v. Kampen - Kees Koelewijn     15.00 u. Albert v.d.Plas - Wil Aanhane  
                     
WEEK 7 DINSDAG 15 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 7 DONDERDAG 17 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u. Kees Jonker - Mart Aanhane     13.30 u. Gerrit Guijt - Huub v.Duuren  
13.30 u. Johan Thelen - Huub v.Duuren     13.30 u. Kees Koelewijn - Leen v.d.Plas  
             
             
             
             
15.00 u. Piet de Ridder- Jaapv.Duijvenbode     15.00 u. Piet de Ridder - Wil Aanhane  
15.00 u. Jan Ouwehand - Kees Poot     15.00 u. Jan Overbeek - Jaap Hoek NW  
                     
WEEK 8 DINSDAG 22 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 8 DONDERDAG 24 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Johan Thelen - Huub v. Duuren     13.30 u.    
13.30 u.  Kees Poot - Leen v.d.Plas  van 14/12   13.30 u.    
             
             
             
             
15.00 u.  Piet de Ridder - Jaap Barnhoorn  van 7/12   15.00 u.    
15.00 u.       15.00 u.