P(IET) H(EIN) T(OERNOOI) 2021

De inzet van Piet Hein Admiraal als voorzitter van onze vereniging gedurende een groot aantal jaren, en mede zijn inzet om, na het ontbinden van stichting Kat-Rijn, de Biljart Sociëteit Katwijk op te richten, heeft het  bestuur in 2019 besloten om Piet Hein Admiraal postuum te vereren, met een aan zijn naam verbonden, jaarlijks terugkerend biljarttoernooi.

In dit corona jaar worden de wedstrijden alleen gespeeld, op de dinsdag en donderdagmiddagen, waardoor het toernooi nu over 5 weken is uitgesmeerd.

De wedstrijden beginnen op dinsdag  6 juli en eindigen op donderdag 5 augustus.

DE FINALE is op VRIJDAG 6 AUGUSTUS om 14.30 uur.

De spelvorm van dit toernooi is LIBRE met een maximum aantal deelnemers van 24 , dus vol is vol.

Inschrijven kan tot DONDERDAG 1 JULI !

De spelregels en puntentelling hiervoor zijn hetzelfde als bij de reguliere libre competitie.

Ieder speelt met een, daarin vastgestelde handicap, welke gebaseerd is op zijn persoonlijke moyenne.

Tijdens het poulesysteem geldt een maximum aantal beurten van 30.

In de knock-out ronden worden de wedstrijden uitgespeeld tot er een winnaar is. De speler die als eerste zijn handicap bereikt heeft is de winnaar, er is dan geen gelijkmakende beurt meer. 

De spelers in de poules  worden door middel van loting aan elkaar gekoppeld.

De nummers 1 en 2 gaan door naar de knock-out ronde en de nummers 3 zijn uitgeschakeld.

Tijdens de knock-out ronden worden de achtste, de kwart en de halve finales gespeeld.

Na de FINALE is de bekeruitreiking met aansluitend  een gezellig samenzijn voor alle leden.

PIET HEIN LIBRE TOURNOOI 2021
                         
De nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de knock out ronden, nummer 3 is uitgeschakeld.  
Bij gelijke eindstand is het aantal gespeelde beurten doorslaggevend.
                         
SPEELSCHEMA   POULE-INDELING EN TUSSENSTANDEN 
TIJD DINSDAG  6 juli     POULE A Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
TIJD Biljart 1 Biljart 3 2e A1 Jan Overbeek 63 8 9 17 30 30 60
13.30 A1 - A2 C1 - C2 1e A2 Gerrit Guijt 28 10 10 20 30 29 59
15.00 B1 - B2 D1 - D2 3e A3 Huub v. Duuren 22 5 8 13 30 29 59
                         
TIJD DONDERDAG  8 juli     POULE B Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
13.30 E1 - E2 G1 - G2 2e B1 Leen vd Plas 20 7 10 17 30 28 58
15.00 F1 - F2 H1 - H2 3e B2 Cees Dijkland 38 8 8 16 30 29 59
      1e B3 Jan Nijmeijer 35 8 10 18 28 29 57
TIJD DINSDAG 13 juli                    
13.30 A1 - A3 C1 - C3     POULE C Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
15.00 B1 - B3 D1 - D3 2e C1 Theo v.d. Voort 51 8 8 16 28 30 58
      1e C2 Wil Aanhane 41 10 10 20 28 19 47
TIJD DONDERDAG 15 juli 3e C3 Jan Verdoes 29 4 3 7 30 19 49
13.30 E1 - E3 G1 - G3                    
15.00 F1 - F3 H1 - H3     POULE D Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
      3e D1 Kees Koelewijn 21 5 8 13 24 30 54
TIJD DINSDAG  20 juli 1e D2 Jan Volbeda 39 10 9 19 24 30 54
13.30 A2 - A3 C2 - C3 2e D3 Jan Ouwehand 32 7 8 15 30 30 60
15.00 B2 - B3 D2 - D3                    
          POULE E Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
TIJD DONDERDAG 22 juli 2e E1 Jaap Hoek KW 32 6 8 14 25 30 55
13.30 E2 - E3 G2 - G3 1e E2 Albert v.d. Plas 65 10 10 20 25 30 55
15.00 F2 - F3 H2 - H3 3e E3 Harm Troost 22 9 5 14 30 30 60
                         
TIJD DI.27/07 Achtste Finale     POULE  F Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
13.30 K1 : 1e A - 2e B K3 : 1e E - 2e F 1e F1 Jaap Barnhoorn 32 10 10 20 16 19 35
15.00 K2 : 1e C - 2e D K4 : 1e G - 2e H 3e F2 Piet v. Kampen 28 7 6 13 16 23 39
      2e F3 Kees Jonker 37 6 10 16 19 23 42
TIJD DO. 29/07 Achtste Finale                    
13.30 K5 : 1e B - 2e A K7 : 1e F - 2e E     POULE G Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
15.00 K6 : 1e D - 2e C K8 : 1e H - 2e G 2e G1 Kees Vreeburg 54 4 9 13 26 30 56
      1e G2 Kees Ouwehand 40 10 7 17 26 30 56
TIJD DI. 3/08 Kwart Finale 3e G3 J v Duijvenbode 50 5 6 11 30 30 60
13.30 H1 : K1 - K2 H3 : K5 - K6                    
15.00 H2 : K3 - K4 H4 : K7 - K8     POULE H Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
      3e H1 Kees Poot 24 5 6 11 30 30 60
TIJD DO.5/08  Halve Finale 2e H2 Jaap Hoek NW 39 9 7 16 30 22 52
13.30 L1: H1 - H2 L2: H3 - H4 1e H3 Johan Thelen 32 6 10 16 30 22 52
                         
13.30 VR.6/08 FINALE L1- L2 TAFEL 2   + AANSLUITEND  BBQ            
WEDSTRIJDSCHEMA PIET HEIN BEKERTOERNOOI
                               
Wk 27 Bilj DINSDAG Moy   6-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Jan Overbeek 63 - Gerrit Guijt 28 Leen vd Plas Cees Dijkland 51 - 28 30 8 - 10
13.30 3 Theo v.d. Voort 51 - Wil Aanhane 41 Kees Koelewijn Jan Volbeda 45 - 41 28 8 - 10
                               
15.00 1 Leen vd Plas 20 - Cees Dijkland 38 Jan Overbeek Gerrit Guijt 15 - 31 30 7 - 8
15.00 3 Kees Koelewijn 21 - Jan Volbeda 39 Theo v.d. Voort Wil Aanhane 11 - 39 24 5 - 10
                               
Wk 27   DONDERDAG Moy   8-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Jaap Hoek KW 32 - Albert v.d. Plas 65 Jaap Barnhoorn Piet v. Kampen 22 - 65 25 6 - 10
13.30 3 Kees Vreeburg 54 - Kees Ouwehand 40 Kees Poot Jaap Hoek NW 24 - 40 26 4 - 10
                               
15.00 1 Jaap Barnhoorn 32 - Piet v. Kampen 28 Jaap Hoek KW Albert v.d. Plas 32 - 20 16 10 - 7
15.00 3 Kees Poot 24 - Jaap Hoek NW 39 Kees Vreeburg Kees Ouwehand 14 - 37 30 5 - 9
                               
Wk 28   Bilj DINSDAG Moy   13-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Jan Overbeek 63 - Huub v. Duuren 22 Leen vd Plas Jan Nijmeijer 59 - 12 30 9 - 5
13.30 3 Theo v.d. Voort 51 - Jan Verdoes 29 Kees Koelewijn Jan Ouwehand 44 - 14 30 8 - 4
                               
15.00 1 Leen vd Plas 20 - Jan Nijmeijer 35 Jan Overbeek Huub v. Duuren 20 - 28 28 10 - 8
15.00 3 Kees Koelewijn 21 - Jan Ouwehand 32 Theo v.d. Voort Jan Verdoes 17 - 23 30 8 - 7
                               
Wk 28     DONDERDAG Moy   15-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Jaap Hoek KW 32 - Harm Troost 22 Jaap Barnhoorn Kees Jonker 27 - 21 30 8 - 9
13.30 3 Kees Vreeburg 54 - J v Duijvenbode 50 Kees Poot Johan Thelen 53 - 28 30 9 - 5
                               
15.00 1 Jaap Barnhoorn 32 - Kees Jonker 37 Jaap Hoek KW Harm Troost 32 - 24 19 10 - 6
15.00 3 Kees Poot 24 - Johan Thelen 32 Kees Vreeburg J v Duijvenbode 15 - 21 30 6 - 6
                               
Wk 29 Bilj DINSDAG Moy   20-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Gerrit Guijt 28 - Huub v. Duuren 22 Cees Dijkland Jan Nijmeijer 28 - 18 29 10 - 8
13.30 3 Wil Aanhane 41 - Jan Verdoes 29 Jan Volbeda Jan Ouwehand 41 - 11 19 10 - 3
                               
15.00 1 Cees Dijkland 38 - Jan Nijmeijer 35 Gerrit Guijt Huub v. Duuren 34 - 35 29 8 - 10
15.00 3 Jan Volbeda 39 - Jan Ouwehand 32 Wil Aanhane Jan Verdoes 38 - 28 30 9 - 8
                               
Wk 29   DONDERDAG Moy   22-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Albert v.d. Plas 65 - Harm Troost 22 Piet v. Kampen Kees Jonker 65 - 13 30 10 - 5
13.30 3 Kees Ouwehand 40 - J v Duijvenbode 50 Jaap Hoek NW Johan Thelen 31 - 33 30 7 - 6
                               
15.00 1 Piet v. Kampen 28 - Kees Jonker 37 Albert v.d. Plas Harm Troost 19 - 37 23 6 - 10
15.00 3 Jaap Hoek NW 39 - Johan Thelen 32 Kees Ouwehand J v Duijvenbode 31 - 32 22 7 - 10
FINALES PIET HEIN BEKERTOERNOOI
Wk 30 1/8 DINSDAG Moy   27-jul Moy   Uitsl   Uitsl Brt Wedstr TELLER SCHRIJVER
13.30 1 Gerrit Guijt 28 - Leen vd Plas 20   18 - 20 20 K1 Wil Aanhane  Jan Ouwehand
13.30 3 Albert vd Plas 65 - Kees Jonker 37   52 - 37 26 K3 Kees Ouwehand Jaap Hoek NW
15.00 1 Wil Aanhane  41 - Jan Ouwehand 32   36 - 32 33 K2 Gerrit Guijt Leen vd Plas
15.00 3 Kees Ouwehand 40 - Jaap Hoek NW 39   40 - 26 30 K4 Albert vd Plas Kees Jonker
                             
Wk 30 1/8 DONDERDAG Moy   29-jul Moy   Uitsl   Uitsl Brt Wedstr TELLER SCHRIJVER
13.30 1 Jan Nijmijer 35 - Jan Overbeek 63   35 - 56 25 K5 Jan Volbeda Theo vd Voort
13.30 3 Jaap Barnhoorn 32 - Jaap Hoek KW 32   32 - 17 19 K7 Johan Thelen Kees Vreeburg
15.00 1 Jan Volbeda 39 - Theo vd Voort 51   39 - 43 29 K6 Jan Nijmijer Jan Overbeek
15.00 3 Johan Thelen 32 - Kees Vreeburg 54   32 - 27 26 K8 Jaap Barnhoorn Jaap Hoek KW
                             
 Wk 31 1/4 DINSDAG Moy   3-aug Moy   Uitsl   Uitsl Brt Wedstr TELLER SCHRIJVER
13.30 1 Leen vd Plas 20 - Jan Ouwehand 32     18 -  32  27 H1 Kees Jonker Kees Ouwehand
13.30 3 Jan Nijmeijer 35 - Jan Volbeda 39      9 -  39  15 H3 Jaap Barnhoorn Johan Thelen
15.00 1 Kees Jonker 37 - Kees Ouwehand 40    28 -  40  22 H2 Leen vd Plas Jan Ouwehand
15.00 3 Jaap Barnhoorn 32 - Johan Thelen 32     -     H4 Jan Nijmeijer Jan Volbeda
                             
 Wk 31 1/2 DONDERDAG Moy   5-aug Moy   Uitsl   Uitsl Brt Wedstr TELLER SCHRIJVER
13.30 1 Jan Ouwehand  32 - Kees Ouwehand  40     28 -   40  29 L1  Kees Jonker  Albert v.d.Plas
13.30 3 Jan Volbeda  39 - Johan Thelen  32     39 -   27  28 L2  Piet v. Kampen  Jan Overbeek
                             
 Wk 31 Bjrt VRIJDAG Moy   6-aug Moy   Uitsl   Uitsl Brt FINALE TELLER SCHRIJVER
14.30 2 Kees Ouwehand  40 - Jan Volbeda  39     29 -   39  19    Jan Ouwehand  Albert v.d.Plas

De winnaar van het PIET HEIN BEKERTOERNOOI 2021 is :

                          JAN VOLBEDA

Gefeliciteerd !!!!