LIBRE COMPETITIE 2021/2022

                     
WEEK 33 DINSDAG 17 AUGUSTUS UITSLAG   WEEK 33 DONDERDAG 19 AUGUSTUS UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u.    
13.30 u. Johan Thelen - Kees Koelewijn 10 - 8   13.30 u.    
             
14.30 u. Piet v. Kampen - Mart Aanhane 7 - 7   14.30 u. Gerrit Guijt - Kees Poot 8 - 7
14.30 u. Cees Dijkland - Jaap Hoek NW 10 - 6   14.30 u. Wil Aanhane - Jaap Barnhoorn 7 - 8
             
15.30 u.       15.30 u. Piet de Ridder - Kees Vreeburg 10 - 3
15.30 u. Jan Overbeek - Theo v.d.Voort 9 - 8   15.30 u.    
                     
WEEK 34 DINSDAG 24 AUGUSTUS UITSLAG   WEEK 34 DONDERDAG 26 AUGUSTUS UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u.    
13.30 u. Piet v. Kampen - Huub v. Duuren 10 - 4   13.30 u.    
             
14.30 u. Jan Overbeek - Jaap Hoek NW 7 - 7   14.30 u. Johan Thelen - Leen v.d.Plas 9 - 9
14.30 u. Gerrit Guijt - Mart Aanhane 6 - 6   14.30 u. Jan Ouwehand - Kees Koelewijn 10 - 8
             
15.30 u.  Kees Vreeburg - Cees Dijkland 5 - 8   15.30 u.    
15.30 u.       15.30 u. Piet de Ridder - Kees Ouwehand 10 - 9
                     
WEEK 35 DINSDAG 31 AUGUSTUS UITSLAG   WEEK 35 DONDERDAG 2 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Wil Aanhane - Cees Dijkland 10 - 7   13.30 u.    
13.30 u. Piet v. Kampen - Kees Koelewijn 10 - 9   13.30 u.    
             
14.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Kees Ouwehand 7 - 9   14.30 u. Kees Jonker - Gerrit Guijt 8 - 10
14.30 u. Kees Poot - Mart Aanhane 7 - 5   14.30 u. Theo v.d.Voort - Wil Aanhane 7 - 10
             
15.30 u.       15.30 u. Kees Vreeburg - Jaap Barnhoorn 5 - 10
15.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap Hoek NW 10 - 8   15.30 u.    
                     
WEEK 36 DINSDAG 7 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 36 DONDERDAG 9 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Kees Jonker - Jan Ouwehand 5 - 6
13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Koelewijn 6 - 10   13.30 u.    
             
14.30 u. Piet v. Kampen - Leen v.d.Plas 10 - 9   14.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap Barnhoorn 5 - 8
14.30 u.       14.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Jaap Hoek NW 8 - 7
             
15.30 u. Albert v.d.Plas - Kees Vreeburg 9 - 5   15.30 u. Wil Aanhane - Kees Ouwehand 8 - 9
15.30 u.       15.30 u. Jan Overbeek - Piet de Ridder 7 - 10
                     
WEEK 37 DINSDAG 14 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 37 DONDERDAG 16 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Kees Jonker - Piet v. Kampen 2 - 10   13.30 u. Gerrit Guijt - Leen v.d.Plas 6 - 7
13.30 u.       13.30 u. Kees Poot - Kees Koelewijn 10 - 8
             
14.30 u. Klaas v. Vliet - Jan Ouwehand 10 - 8   14.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Jonker 4 - 10
14.30 u. Mart Aanhane - Huub v. Duuren Uitg.   14.30 u. Wil Aanhane -Jaap Hoek NW 10 - 7
             
15.30 u. Jan Overbeek - Kees Vreeburg 10 - 5   15.30 u.    
15.30 u.       15.30 u. Cees Dijkland - Kees Ouwehand 7 - 6
                     
WEEK 38 DINSDAG 21 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 38 DONDERDAG 23 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Gerrit Guijt - Huub v. Duuren     13.30 u. Jan Ouwehand - Leen v.d.Plas  
13.30 u.       13.30 u.    
             
14.30 u. Klaas v. Vliet - Leen v.d.Plas     14.30 u. Kees Jonker - Johan Thelen naar 26/10
14.30 u. Mart Aanhane - Kees Koelewijn     14.30 u. Jan Overbeek - Cees Dijkland  
             
15.30 u. Albert v.d.Plas - Kees Ouwehand     15.30 u. Albert v.d.Plas - Wil Aanhane  
15.30 u. Piet de Ridder - Wil Aanhane     15.30 u. Jaap Hoek NW - Jaap Barnhoorn  
                     
WEEK 39 DINSDAG 28 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 39 DONDERDAG 30 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Gerrit Guijt     13.30 u. Kees Jonker - Kees Poot  
13.30 u.       13.30 u.    
             
14.30 u. Mart Aanhane - Leen v.d.Plas     14.30 u. Huub v. Duuren - Kees Koelewijn naar 4/11
14.30 u. Kees Ouwehand - Jaap Hoek NW     14.30 u.    
             
15.30 u.       15.30 u. Albert v.d.Plas - Piet de Ridder  
15.30 u. Jaapv.Duijvenbode - Jan Overbeek     15.30 u. Cees Dijkland - Jaap Barnhoorn naar 5/10
                     
WEEK 40 DINSDAG 5 OKTOBER UITSLAG   WEEK 40 DONDERDAG 7 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Johan Thelen - Gerrit Guijt     13.30 u. Klaas v. Vliet - Johan Thelen  
13.30 u. Jan Ouwehand - Piet v. Kampen     13.30 u. Huub v. Duuren - Leen v.d.Plas  
             
14.30 u. Kees Jonker - Mart Aanhane     14.30 u. Jan Overbeek - Wil Aanhane  
14.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Poot     14.30 u. Kees Ouwehand - Jaap Barnhoorn  
             
15.30 u. Kees Vreeburg - Theo v.d.Voort     15.30 u. Albert v.d.Plas - Cees Dijkland  
15.30 u. Cees Dijkland - Jaap Barnhoorn  van 30/9   15.30 u. Piet de Ridder-Jaap v.Duijvenbode  
                     
WEEK 41 DINSDAG 12 OKTOBER UITSLAG   WEEK 41 DONDERDAG 14 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Johan Thelen - Piet v. Kampen     13.30 u. Kees Jonker - Huub v. Duuren  
13.30 u. Kees Poot - Leen v.d.Plas     13.30 u. Jan Ouwehand - Gerrit Guijt  
             
14.30 u. Albert v.d.Plas - Jaap Barnhoorn     14.30 u. Johan Thelen - Kees Poot  
14.30 u. Klaas v. Vliet - Mart Aanhane     14.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Wil Aanhane  
             
15.30 u. Kees Vreeburg - Kees Ouwehand     15.30 u. Jan Overbeek - Jaap Barnhoorn  
15.30 u. Theo v.d.Voort - Cees Dijkland     15.30 u. Piet de Ridder - Jaap Hoek NW  
                     
WEEK 42 DINSDAG 19 OKTOBER UITSLAG   WEEK 42 DONDERDAG 21 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Huub v. Duuren     13.30 u. Kees Jonker - Kees Koelewijn  
13.30 u. Piet v. Kampen - Gerrit Guijt     13.30 u. Jan Ouwehand - Kees Poot  
             
14.30 u. Kees Vreeburg - Wil Aanhane     14.30 u. Jan Overbeek - Kees Ouwehand  
14.30 u. Johan Thelen - Mart Aanhane     14.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap v.Duijvenbode  
             
15.30 u. Albert v.d.Plas - Jaap Hoek NW     15.30 u. Piet de Ridder - Cees Dijkland  
15.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Jaap Barnhoorn     15.30 u.    
                     
WEEK 43 DINSDAG 26 OKTOBER UITSLAG   WEEK 43 DONDERDAG 28 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Kees Poot     13.30 u. Kees Jonker - Leen v.d.Plas  
13.30 u. Kees Jonker - Johan Thelen van 23/9   13.30 u.    
             
14.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Koelewijn     14.30 u. Johan Thelen - Huub v. Duuren  
14.30 u. Jan Ouwehand - Mart Aanhane     14.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Cees Dijkland  
             
15.30 u. Albert v.d.Plas - Jan Overbeek     15.30 u. Theo v.d.Voort - Kees Ouwehand  
15.30 u. Kees Vreeburg - Jaap Hoek NW     15.30 u. Piet de Ridder - Jaap Barnhoorn  
                     
WEEK 44 DINSDAG 2 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 44 DONDERDAG 4 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Piet v. Kampen     13.30 u. Johan Thelen - Jan Ouwehand  
13.30 u. Kees Koelewijn - Leen v.d.Plas van 12/10   13.30 u.    
             
14.30 u. Albert v.d.Plas - Theo v.d.Voort     14.30 u. Huub v.Duuren - Kees Koelewijn van 30/10
14.30 u.       14.30 u.    
             
15.30 u. Kees Vreeburg - Jaap v. Duijvenbode     15.30 u.    
15.30 u.       15.30 u. Piet de Ridder - Theo v.d.Voort  
                     
WEEK 45 DINSDAG 9 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 45 DONDERDAG 11 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Leen v.d.Plas     13.30 u. Johan Thelen - Kees Koelewijn  
13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Poot     13.30 u. Jan Ouwehand - Huub v. Duuren  
             
14.30 u.       14.30 u. Albert v.d.Plas - Jaap v. Duijvenbode  
14.30 u. Piet v.Kampen - Mart Aanhane     14.30 u. Theo v.d.Voort - Cees Dijkland  
             
15.30 u. Kees Vreeburg - Kees Ouwehand     15.30 u. Jan Overbeek - Jaap Barnhoorn  
15.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Wil Aanhane     15.30 u. Piet de Ridder - Jaap Hoek NW  
                     
WEEK 46 DINSDAG 16 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 46  DONDERDAG 18 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Kees Jonker - Klaas v. Vliet     13.30 u. Piet v.Kampen - Huub v. Duuren  
13.30 u. Johan Thelen - Leen v.d.Plas     13.30 u.    
             
14.30 u. Gerrit Guijt - Mart Aanhane     14.30 u. Jan Ouwehand - Kees Koelewijn  
14.30 u. Kees Vreeburg - Jaap Hoek NW     14.30 u. Theo v.d.Voort - Kees Ouwehand  
             
15.30 u.       15.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Cees Dijkland  
15.30 u. Albert v.d.Plas - Jan Overbeek     15.30 u. Piet de Ridder - Jaap Barnhoorn  
                     
WEEK 47 DINSDAG 23 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 47 DONDERDAG 25 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Kees Koelewijn     13.30 u. Kees Jonker - Johan Thelen  
13.30 u.       13.30 u. Jan Ouwehand - Leen v.d.Plas  
             
14.30 u.       14.30 u. Gerrit Guijt - Huub v. Duuren  
14.30 u. Kees Poot - Mart Aanhane     14.30 u. Wil Aanhane - Cees Dijkland  
             
15.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap Hoek NW     15.30 u. Albert v.d.Plas - Piet de Ridder  
15.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Kees Ouwehand     15.30 u. Kees Vreeburg - Jaap Barnhoorn  
                     
WEEK 48 DINSDAG 30 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 48 DONDERDAG 2 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Johan - Thelen     13.30 u.    
13.30 u. Piet v. Kampen - Leen v.d.Plas     13.30 u. Kees Poot - Huub v.Duuren  
             
14.30 u. Gerrit Guijt - Kees Koelewijn     14.30 u. Kees Jonker - Jan Ouwehand  
14.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Jaap Hoek NW     14.30 u. Wil Aanhane - Kees Ouwehand  
             
15.30 u.       15.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap Barnhoorn  
15.30 u. Albert v.d.Plas - Kees Vreeburg     15.30 u. Jan Overbeek - Piet de Ridder  
                     
WEEK 49 DINSDAG 7 DECEMBER UITSLAG   WEEK 49 DONDERDAG 9 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Jan Ouwehand     13.30 u. Gerrit Guijt - Leen v.d.Plas  
13.30 u.       13.30 u. Kees Poot - Kees Koelewijn  
             
14.30 u. Kees Jonker - Piet v. Kampen     14.30 u. Mart Aanhane - Huub v.Duuren  
14.30 u. Cees Dijkland - Kees Ouwehand     14.30 u. Jaap v.Duijvenbode - Jaap Barnhoorn  
             
15.30 u. Wil Aanhane - Jaap Hoek NW     15.30 u.    
15.30 u. Jan Overbeek - Kees Vreeburg     15.30 u. Albert v.d.Plas - Theo v.d.Voort  
                     
WEEK 50 DINSDAG 14 DECEMBER UITSLAG   WEEK 50 DONDERDAG 16 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Piet v. Kampen     13.30 u. Johan Thelen - Jan Ouwehand  
13.30 u. Kees Poot - Leen v.d.Plas     13.30 u.    
             
14.30 u. Mart Aanhane - Kees Koelewijn     14.30 u. Kees Jonker - Gerrit Guijt  
14.30 u. Cees Dijkland - Jaap Hoek NW     14.30 u. Wil Aanhane - Jaap Barnhoorn  
             
15.30 u.       15.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Albert v.d.Plas  
15.30 u. Jan Overbeek - Theo v.d.Voort     15.30 u. Piet de Ridder - Kees Vreeburg  
                     
WEEK 51 DINSDAG 21 DECEMBER UITSLAG   WEEK 51 DONDERDAG 23 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Johan Thelen - Piet v. Kampen     13.30 u. Kees Jonker - Kees Poot  
13.30 u.       13.30 u. Huub v. Duuren - Kees Koelewijn  
             
14.30 u. Klaas v. Vliet - Gerrit Guijt     14.30 u.    
14.30 u. Mart Aanhane - Leen v.d.Plas     14.30 u. Cees Dijkland - Jaap Barnhoorn  
             
15.30 u. Albert v.d.Plas - Wil Aanhane     15.30 u. Jan Overbeek - Jaap v.Duijvenbode  
15.30 u. Kees Ouwehand - Jaap Hoek NW     15.30 u. Piet de Ridder - Theo v.d.Voort  
                     
WEEK 1 DINSDAG  4 JANUARI UITSLAG   WEEK 1 DONDERDAG 6 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Poot     13.30 u. Johan Thelen - Gerrit Guijt  
13.30 u. Jan Ouwehand - Piet v.Kampen     13.30 u.    
             
14.30 u. Kees Jonker - Mart Aanhane     14.30 u. Huub v. Duuren - Leen v.d.Plas  
14.30 u. Kees Vreeburg - Theo v.d.Voort     14.30 u. Kees Ouwehand - Jaap Barnhoorn  
             
15.30 u.       15.30 u. Piet de Ridder - Jaap v.Duijvenbode  
15.30 u. Jan Overbeek - Wil Aanhane     15.30 u. Albert v.d.Plas - Cees Dijkland  
                     
WEEK 2 DINSDAG 11 JANUARI UITSLAG   WEEK 2 DONDERDAG 13 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Jan Overbeek - Cees Dijkland     13.30 u. Kees Koelewijn - Leen v.d.Plas  
13.30 u. Albert v.d.Plas - Kees Ouwehand     13.30 u. Kees Jonker - Huub v. Duuren  
             
14.30 u. Klaas v. Vliet - Mart Aanhane     14.30 u. Johan Thelen - Kees Poot  
14.30 u. Jaap Hoek NW - Jaap Barnhoorn     14.30 u. Jan Ouwehand - Gerrit Guijt  
             
15.30 u. Kees Vreeburg - Jaap v. Duijvenbode     15.30 u.    
15.30 u. Piet de Ridder - Wil Aanhane     15.30 u.    
                     
WEEK 3 DINSDAG 18 JANUARI UITSLAG   WEEK 3 DONDERDAG 20 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Piet v. Kampen - Gerrit Guijt     13.30 u.    
13.30 u. Jan Ouwehand - Kees Poot     13.30 u.    
             
14.30 u. Johan Thelen - Mart Aanhane     14.30 u. Kees Jonker - Kees Koelewijn  
14.30 u. Theo v.d.Voort - Jaap v. Duijvenbode     14.30 u. Klaas v. Vliet - Huub v. Duuren  
             
15.30 u. Jan Overbeek - Kees Ouwehand     15.30 u. Kees Vreeburg - Wil Aanhane  
15.30 u. Albert v.d.Plas - Jaap Hoek NW     15.30 u. Piet de Ridder - Cees Dijkland  
                     
WEEK 4 DINSDAG 25 JANUARI UITSLAG   WEEK 4 DONDERDAG 27 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Klaas v. Vliet - Kees Koelewijn     13.30 u. Kees Jonker - Leen v.d.Plas  
13.30 u. Piet v. Kampen - Kees Poot     13.30 u. Johan Thelen - Huub v. Duuren  
             
14.30 u. Jan Ouwehand - Mart Aanhane     14.30 u. Jan Overbeek - Jaap Hoek NW  
14.30 u.       14.30 u. Cees Vreeburg - Cees Dijkland  
             
15.30 u. Theo v.d.Voort - Wil Aaanhane     15.30 u. Piet de Ridder - Kees Ouwehand  
15.30 u.       15.30 u. Albert v.d.Plas - Jaap Barnhoorn  
                     
WEEK 5 DINSDAG 1 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 5 DONDERDAG 3 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u.    
13.30 u.       13.30 u.    
             
14.30 u.       14.30 u.    
14.30 u.       14.30 u.    
             
15.30 u.       15.30 u.    
15.30 u.       15.30 u.