PIET HEIN LIBRE TOURNOOI 2021
                         
De nummers 1 en 2 van de poule gaan door naar de knock out ronden, nummer 3 is uitgeschakeld.  
Bij gelijke eindstand is het aantal gespeelde beurten doorslaggevend.
                         
SPEELSCHEMA   POULE-INDELING EN TUSSENSTANDEN 
TIJD DINSDAG  6 juli     POULE A Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
TIJD Biljart 1 Biljart 3 2e A1 Jan Overbeek 63 8 9 17 30 30 60
13.30 A1 - A2 C1 - C2 1e A2 Gerrit Guijt 28 10 10 20 30 29 59
15.00 B1 - B2 D1 - D2 3e A3 Huub v. Duuren 22 5 8 13 30 29 59
                         
TIJD DONDERDAG  8 juli     POULE B Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
13.30 E1 - E2 G1 - G2 2e B1 Leen vd Plas 20 7 10 17 30 28 58
15.00 F1 - F2 H1 - H2 3e B2 Cees Dijkland 38 8 8 16 30 29 59
      1e B3 Jan Nijmeijer 35 8 10 18 28 29 57
TIJD DINSDAG 13 juli                    
13.30 A1 - A3 C1 - C3     POULE C Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
15.00 B1 - B3 D1 - D3 2e C1 Theo v.d. Voort 51 8 8 16 28 30 58
      1e C2 Wil Aanhane 41 10 10 20 28 19 47
TIJD DONDERDAG 15 juli 3e C3 Jan Verdoes 29 4 3 7 30 19 49
13.30 E1 - E3 G1 - G3                    
15.00 F1 - F3 H1 - H3     POULE D Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
      3e D1 Kees Koelewijn 21 5 8 13 24 30 54
TIJD DINSDAG  20 juli 1e D2 Jan Volbeda 39 10 9 19 24 30 54
13.30 A2 - A3 C2 - C3 2e D3 Jan Ouwehand 32 7 8 15 30 30 60
15.00 B2 - B3 D2 - D3                    
          POULE E Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
TIJD DONDERDAG 22 juli 2e E1 Jaap Hoek KW 32 6 8 14 25 30 55
13.30 E2 - E3 G2 - G3 1e E2 Albert v.d. Plas 65 10 10 20 25 30 55
15.00 F2 - F3 H2 - H3 3e E3 Harm Troost 22 9 5 14 30 30 60
                         
TIJD DI.27/07 Achtste Finale     POULE  F Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
13.30 K1 : 1e A - 2e B K3 : 1e E - 2e F 1e F1 Jaap Barnhoorn 32 10 10 20 16 19 35
15.00 K2 : 1e C - 2e D K4 : 1e G - 2e H 3e F2 Piet v. Kampen 28 7 6 13 16 23 39
      2e F3 Kees Jonker 37 6 10 16 19 23 42
TIJD DO. 29/07 Achtste Finale                    
13.30 K5 : 1e B - 2e A K7 : 1e F - 2e E     POULE G Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
15.00 K6 : 1e D - 2e C K8 : 1e H - 2e G 2e G1 Kees Vreeburg 54 4 9 13 26 30 56
      1e G2 Kees Ouwehand 40 10 7 17 26 30 56
TIJD DI. 3/08 Kwart Finale 3e G3 J v Duijvenbode 50 5 6 11 30 30 60
13.30 H1 : K1 - K2 H3 : K5 - K6                    
15.00 H2 : K3 - K4 H4 : K7 - K8     POULE H Moy. PT1 PT2 Tot. Brt1 Brt2 Tot
      3e H1 Kees Poot 24 5 6 11 30 30 60
TIJD DO.5/08  Halve Finale 2e H2 Jaap Hoek NW 39 9 7 16 30 22 52
13.30 L1: H1 - H2 L2: H3 - H4 1e H3 Johan Thelen 32 6 10 16 30 22 52
                         
13.30 VR.6/08 FINALE L1- L2 TAFEL 2   + AANSLUITEND  BBQ            
                         
WEDSTRIJDSCHEMA PIET HEIN BEKERTOERNOOI
                               
Wk 27 Bilj DINSDAG Moy   6-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Jan Overbeek 63 - Gerrit Guijt 28 Leen vd Plas Cees Dijkland 51 - 28 30 8 - 10
13.30 3 Theo v.d. Voort 51 - Wil Aanhane 41 Kees Koelewijn Jan Volbeda 45 - 41 28 8 - 10
                               
15.00 1 Leen vd Plas 20 - Cees Dijkland 38 Jan Overbeek Gerrit Guijt 15 - 31 30 7 - 8
15.00 3 Kees Koelewijn 21 - Jan Volbeda 39 Theo v.d. Voort Wil Aanhane 11 - 39 24 5 - 10
                               
Wk 27   DONDERDAG Moy   8-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Jaap Hoek KW 32 - Albert v.d. Plas 65 Jaap Barnhoorn Piet v. Kampen 22 - 65 25 6 - 10
13.30 3 Kees Vreeburg 54 - Kees Ouwehand 40 Kees Poot Jaap Hoek NW 24 - 40 26 4 - 10
                               
15.00 1 Jaap Barnhoorn 32 - Piet v. Kampen 28 Jaap Hoek KW Albert v.d. Plas 32 - 20 16 10 - 7
15.00 3 Kees Poot 24 - Jaap Hoek NW 39 Kees Vreeburg Kees Ouwehand 14 - 37 30 5 - 9
                               
Wk 28   Bilj DINSDAG Moy   13-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Jan Overbeek 63 - Huub v. Duuren 22 Leen vd Plas Jan Nijmeijer 59 - 12 30 9 - 5
13.30 3 Theo v.d. Voort 51 - Jan Verdoes 29 Kees Koelewijn Jan Ouwehand 44 - 14 30 8 - 4
                               
15.00 1 Leen vd Plas 20 - Jan Nijmeijer 35 Jan Overbeek Huub v. Duuren 20 - 28 28 10 - 8
15.00 3 Kees Koelewijn 21 - Jan Ouwehand 32 Theo v.d. Voort Jan Verdoes 17 - 23 30 8 - 7
                               
Wk 28     DONDERDAG Moy   15-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Jaap Hoek KW 32 - Harm Troost 22 Jaap Barnhoorn Kees Jonker 27 - 21 30 8 - 9
13.30 3 Kees Vreeburg 54 - J v Duijvenbode 50 Kees Poot Johan Thelen 53 - 28 30 9 - 5
                               
15.00 1 Jaap Barnhoorn 32 - Kees Jonker 37 Jaap Hoek KW Harm Troost 32 - 24 19 10 - 6
15.00 3 Kees Poot 24 - Johan Thelen 32 Kees Vreeburg J v Duijvenbode 15 - 21 30 6 - 6
                               
Wk 29 Bilj DINSDAG Moy   20-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Gerrit Guijt 28 - Huub v. Duuren 22 Cees Dijkland Jan Nijmeijer 28 - 18 29 10 - 8
13.30 3 Wil Aanhane 41 - Jan Verdoes 29 Jan Volbeda Jan Ouwehand 41 - 11 19 10 - 3
                               
15.00 1 Cees Dijkland 38 - Jan Nijmeijer 35 Gerrit Guijt Huub v. Duuren 34 - 35 29 8 - 10
15.00 3 Jan Volbeda 39 - Jan Ouwehand 32 Wil Aanhane Jan Verdoes 38 - 28 30 9 - 8
                               
Wk 29   DONDERDAG Moy   22-jul Moy TELLER SCHRIJVER Uitsl   Uitsl Brt Pnt   Pnt
13.30 1 Albert v.d. Plas 65 - Harm Troost 22 Piet v. Kampen Kees Jonker 65 - 13 30 10 - 5
13.30 3 Kees Ouwehand 40 - J v Duijvenbode 50 Jaap Hoek NW Johan Thelen 31 - 33 30 7 - 6
                               
15.00 1 Piet v. Kampen 28 - Kees Jonker 37 Albert v.d. Plas Harm Troost 19 - 37 23 6 - 10
15.00 3 Jaap Hoek NW 39 - Johan Thelen 32 Kees Ouwehand J v Duijvenbode 31 - 32 22 7 - 10
                               
FINALES PIET HEIN BEKERTOERNOOI
Wk 30 1/8 DINSDAG Moy   27-jul Moy   Uitsl   Uitsl Brt Wedstr TELLER SCHRIJVER
13.30 1 Gerrit Guijt 28 - Leen vd Plas 20   18 - 20 20 K1 Wil Aanhane  Jan Ouwehand
13.30 3 Albert vd Plas 65 - Kees Jonker 37   52 - 37 26 K3 Kees Ouwehand Jaap Hoek NW
15.00 1 Wil Aanhane  41 - Jan Ouwehand 32   36 - 32 33 K2 Gerrit Guijt Leen vd Plas
15.00 3 Kees Ouwehand 40 - Jaap Hoek NW 39   40 - 26 30 K4 Albert vd Plas Kees Jonker
                             
Wk 30 1/8 DONDERDAG Moy   29-jul Moy   Uitsl   Uitsl Brt Wedstr TELLER SCHRIJVER
13.30 1 Jan Nijmijer 35 - Jan Overbeek 63   35 - 56 25 K5 Jan Volbeda Theo vd Voort
13.30 3 Jaap Barnhoorn 32 - Jaap Hoek KW 32   32 - 17 19 K7 Johan Thelen Kees Vreeburg
15.00 1 Jan Volbeda 39 - Theo vd Voort 51   39 - 43 29 K6 Jan Nijmijer Jan Overbeek
15.00 3 Johan Thelen 32 - Kees Vreeburg 54   32 - 27 26 K8 Jaap Barnhoorn Jaap Hoek KW
                             
 Wk 31 1/4 DINSDAG Moy   3-aug Moy   Uitsl   Uitsl Brt Wedstr TELLER SCHRIJVER
13.30 1 Leen vd Plas 20 - Jan Ouwehand 32     -     H1 Kees Jonker Kees Ouwehand
13.30 3 Jan Nijmeijer 35 - Jan Volbeda 39     -     H3 Jaap Barnhoorn Johan Thelen
15.00 1 Kees Jonker 37 - Kees Ouwehand 40     -     H2 Leen vd Plas Jan Ouwehand
15.00 3 Jaap Barnhoorn 32 - Johan Thelen 32     -     H4 Jan Nijmeijer Jan Volbeda
                             
 Wk 31 1/2 DONDERDAG Moy   5-aug Moy   Uitsl   Uitsl Brt Wedstr TELLER SCHRIJVER
13.30 1 H1   - H2       -     L1    
13.30 3 H3   - H4       -     L2    
                             
 Wk 31 Bjrt VRIJDAG Moy   6-aug Moy   Uitsl   Uitsl Brt FINALE TELLER SCHRIJVER
13.30 2 L1   - L2       -