LIBRE COMPETITIE 2019/2020
                       
  WEEK 36 dinsdag, 3 september 2019 Uitslag   WEEK 36 donderdag, 5 september 2019 Uitslag
  13.30 u.       13.30 u. Kees Tavenier - Huub v. Duuren  10 - 9
  13.30 u. Kees Koelewijn - Wilfried Binnendijk   4 - 10   13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Kees Ouwehand - Piet v. Kampen  10 - 8   14.30 u. Jan Nijmeijer - Jan Ouwehand  10 - 7
  14.30 u. Kees Jonker - Jaap Hoek NW  10 - 4   14.30 u. Gerrit Guijt - Kees Poot  10 - 7
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Albert v.d.Plas - Wil Aanhane  10 - 6   15.30 u. Nico Vooys - Gijs v.d.Plas   5 - 10
  15.30 u. Fred Kiela - Jaap v. Duijvenbode   6 - 10   15.30 u. Kees Vreeburg - Cees Dijkland  10 - 9
  15.30 u.           15.30 u.    
                       
  WEEK 37 dinsdag, 10 september 2019 Uitslag   WEEK 40 donderdag, 12 september 2019 Uitslag
  13.30 u.       13.30 u. Kees Tavenier - Mart Aanhane  10 - 7
  13.30 u.       13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Piet v. Kampen - Gerrit Guijt   5 - 10   14.30 u. Jan Nijmeijer - Kees Ouwehand  10 - 9
  14.30 u. Kees Jonker - Kees Poot   5 - 10   14.30 u. Jaap Hoek NW - Jan Verdoes   5 - 10
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Gijs v.d.Plas - Cees Dijkland  10 - 7   15.30 u. Albert v.d.Plas - Jaap v. Duijvenbode   9 - 10
  15.30 u. Kees Vreeburg - Wil Aanhane   8 - 9   15.30 u. Fred Kiela - Jan Overbeek   9 - 10
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 38 dinsdag, 17 september 2019 Uitslag   WEEK 38 donderdag, 19 september 2019 Uitslag
  13.30 u.       13.30 u.     
  13.30 u. Huub v. Duuren - Kees Koelewijn  10 - 9   13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.  Leen v.d.Plas - Ben Rijnten   4 - 10
  14.30 u.  Gerrit Guijt - Jan Verdoes   7 - 10   14.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Fred Kiela - Wil Aanhane  10 - 5   15.30 u. Nico Vooys - Kees Vreeburg   4 - 10
  15.30 u. Jan Overbeek - Jaap v. Duijvenbode   9 - 10   15.30 u. Albert v.d.Plas - Cees Dijkland  10 - 5
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 39 dinsdag, 24 september 2019 Uitslag   WEEK 39 donderdag, 26 september 2019 Uitslag
  13.30 u.       13.30 u. Kees Tavenier - Ben Rijnten   8 - 8
  13.30 u. Huub v. Duuren - Leen v.d.Plas  10 - 7   13.30 u.     
  13.30 u.  Koos v.Duijn - Leen v.d.Plas  10 - 5   13.30 u.    
  14.30 u. Piet v. Kampen - Kees Poot   9 - 4   14.30 u.    
  14.30 u. Jan Verdoes - Jan Ouwehand  10 - 4   14.30 u. Fred Kiela - Cees Dijkland   9 - 10
  14.30 u.       14.30 u. Jan Overbeek - Wil Aanhane  10 - 7
  15.30 u. Jan Nijmeijer - Jaap Hoek NW   5 - 10   15.30 u.    
  15.30 u. Kees Ouwehand - Kees Jonker  10 - 3   15.30 u. Gijs v.d.Plas - Kees Vreeburg  10 - 7
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 40 dinsdag, 1 oktober Uitslag   WEEK 40 donderdag, 3 oktober Uitslag
  13.30 u. Leen v.d.Plas - Kees Koelewijn  10 - 8   13.30 u. Kees Tavenier - Koos v. Duijn   7 - 8
  13.30 u. Huub v. Duuren - Wilfried Binnendijk   8 - 10   13.30 u. Mart Aanhane - Ben Rijnten  10 - 5
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Jaap Hoek NW - Kees Poot  10 - 3   14.30 u. Jan Ouwehand - Gerrit Guijt   8 - 8
  14.30 u. Piet v. Kampen - Jan Verdoes   7 - 10   14.30 u. Jan Nijmeijer - Kees Jonker   6 - 10
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u.  Jan Overbeek - Cees Dijkland  10 - 8   15.30 u.  Nico Vooys - Albert v.d.Plas   4 - 10
  15.30 u.       15.30 u.    
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 41 dinsdag, 8 oktober Uitslag   WEEK 41 donderdag, 10 oktober Uitslag
  13.30 u.       13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.  Mart Aanhane - Koos v.Duijn  10 - 6
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u. Jan Ouwehand - Kees Poot   5 - 8
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u.       15.30 u. Nico Vooys - Fred Kiela   6 - 6
  15.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Wil Aanhane  10 - 7   15.30 u. Gijs v.d.Plas - Albert v.d.Plas  10 - 2
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 42 dinsdag, 15 oktober Uitslag   WEEK 42 donderdag, 17 oktober Uitslag
  13.30 u.       13.30 u. Ben Rijnten - Kees Koelewijn   9 - 10
  13.30 u.    
  13.30 u. Mart Aanhane - Wilfried - Binnendijk  10 - 9
  13.30 u.       13.30 u.  Kees Koelewijn - Koos v. Duijn  10 - 5
  14.30 u. Piet v. Kampen - Jan Ouwehand   6 - 4   14.30 u. Gerrit Guijt - Jaap Hoek NW   2 - 10
  14.30 u. Kees Ouwehand - Kees Poot   9 - 6   14.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Kees Vreeburg - Albert v.d. Plas   4 - 10   15.30 u. Nico Vooys - Jan Overbeek   9 - 10
  15.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Cees Dijkland   9 - 9   15.30 u. Gijs v.d.Plas - Fred Kiela  10 - 5
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 43 dinsdag, 22 oktober Uitslag   WEEK 43 donderdag, 24 oktoer Uitslag
  13.30 u.       13.30 u. Kees Tavenier - Kees Koelewijn   4 - 10
  13.30 u. Leen v.d.Plas - Wilfried Binnendijk  10 - 4   13.30 u.    
  13.30 u.  Albert v.d.Plas - Jan Overbeek  10 - 9   13.30 u.    
  14.30 u. Kees Ouwehand - Jan Ouwehand    8 - 9   14.30 u.  Jan Nijmeijer - Gerrit Guijt   8 - 10
  14.30 u. Kees Jonker - Piet v. Kampen  10 - 4   14.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u.  Kees Ouwehand - Jaap Hoek NW   8 - 6
  15.30 u. Kees Vreeburg - Fred Kiela  10 - 9   15.30 u. Nico Vooys - Jaap v. Duijvenbode  10 - 9
  15.30 u. Wil Aanhane - Cees Dijkland   8 - 6   15.30 u. Gijs v.d.Plas - Jan Overbeek   4 - 10
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 44 dinsdag, 29 oktober Uitslag   WEEK 44 donderdag, 31 oktober Uitslag
  13.30 u. Mart Aanhane - Kees Koelewijn   9 - 8   13.30 u. Jan Nijmeijer - Jan Verdoes   4 - 10
  13.30 u. Koos v. Duijn - Ben Rijnten   5 - 10   13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u.    
  14.30 u. Kees Tavenier - Leen v.d.Plas  10 - 3   14.30 u. Albert v.d. Plas - Fred Kiela  10 - 7
  14.30 u.       14.30 u. Kees Vreeburg - Jan Overbeek   4 - 10
  15.30 u. Kees Ouwehand - Gerrit Guijt   8 - 10   15.30 u. Nico Vooys - Wil Aanhane  10 - 5
  15.30 u. Kees Jonker - Jan Ouwehand   5 - 10   15.30 u. Gijs v.d.Plas - Jaap v. Duijvenbode  10 - 10
  15.30 u.  Jan Verdoes - Kees Poot   5 - 10   15.30 u.    
                       
  WEEK 45 dinsdag, 5 november Uitslag   WEEK 45 donderdag, 7 november Uitslag
  13.30 u. Mart Aanhane - Leen v.d.Plas  10 - 8   13.30 u.    
  13.30 u. Ben Rijnten - Huub v. Duuren  10 - 9   13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Jaap Hoek NW - Jan Ouwehand  10 - 6   14.30 u. Jan Nijmeijer - Kees Poo  
          14.30 u. Kees Ouwehand - Jan Verdoes  
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Kees Vreeburg - Jaap v. Duijvenbode   6 - 10   15.30 u. Nico Vooys - Cees Dijkland  
  15.30 u.  Koos v. Duijn - Wilfried Binnendijk   8 - 9   15.30 u. Gijs v.d.Plas - Wil Aanhane  
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 46 dinsdag, 12 november Uitslag   WEEK 46 donderdag, 14 november Uitslag
  13.30 u. Mart Aanhane - Wilfried Binnendijk   9 - 10   13.30 u. Fred Kiela - Jaap v. Duijvenbode    8 - 9
  13.30 u. Koos v. Duijn - Huub v.Duuren   9 - 8   13.30 u. Ben Rijnten - Kees Koelewijn   8 - 10
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Kees Ouwehand - Kees Poot   9 - 10   14.30 u. Kees Jonker - Jan Verdoes   7 - 10
  14.30 u.       14.30 u. Jaap Hoek NW - Gerrit Guijt   9 - 8
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u.       15.30 u. Gijs v.d.Plas - Cees Dijkland  Uitg.
  15.30 u. Fred Kiela - Jan Overbeek  10 - 9   15.30 u.  Kees Tavenier - Wilfried Binnendijk   7 - 10
  15.30 u.       15.30 u.  Piet v. Kampen - Jan Ouwehand   3 - 10
                       
  WEEK 47 dinsdag, 19 november Uitslag   WEEK 47 donderdag, 21 november Uitslag
  13.30 u. Koos v. Duijn - Kees Koelewijn   9 - 10   13.30 u. Kees Tavenier - Mart Aanhane  
  13.30 u. Piet v. Kampen - Gerrit Guijt  10 - 4   13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u. Jaap Hoek NW - Jan Verdoes  
  14.30 u. Kees Vreeburg - Cees Dijkland   3 - 10   14.30 u. Ben Rijnten - Leen v.d.Plas  
  14.30 u. Albert v.d.Plas - Wil Aanhane  10 - 9   14.30 u.    
  15.30 u. Nico Vooys - Gijs v.d.Plas   5 - 10   15.30 u. Jan Nijmeijer - Kees Ouwehand  
  15.30 u.       15.30 u. Kees Jonker - Kees Poot  
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 48 dinsdag, 26 november Uitslag   WEEK 48 donderdag, 28 november Uitslag
  13.30 u.       13.30 u.  Mart Aanhane - Huub v. Duuren  
  13.30 u.  Albert v.d.Plas - Jaap v. Duijvenbode     13.30 u.  Jan Ouwehand - Gerrit Guijt  
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Piet v.Kampen - Jan Verdoes     14.30 u. Jan Nijmeijer - Kees Jonker  
  14.30 u. Jaap Hoek NW - Kees Poot     14.30 u.  Jaap Hoek NW - Piet v. Kampen  
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u.       15.30 u. Nico Vooys - Kees Vreeburg  
  15.30 u. Fred Kiela - Wil Aanhane     15.30 u. Jan Overbeek - Jaap v.Duijvenbode  
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 49 dinsdag, 3 december Uitslag   WEEK 49 donderdag, 5 december Uitslag
  13.30 u. Piet v. Kampen - Kees Poot     13.30 u.    
  13.30 u.           Kees Tavenier - Ben Rijnten     13.30 u.  Koos v. Duijn - Wilfried Binnendijk  
  13.30 u.  Kees Jonker - Gerrit Guijt     13.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u. Huub v.Duuren - Leen v.d.Plas  
  14.30 u. Fred Kiela - Cees Dijkland     14.30 u. Jan Ouwehand - Jan Verdoes  
  14.30 u. Jan Overbeek - Wil Aanhane     14.30 u.    
  15.30 u. Gijs v.d.Plas - Kees Vreeburg     15.30 u. Jan Nijmeijer - Jaap Hoek NW  
  15.30 u. Nico Vooys - Albert v.d.Plas     15.30 u. Kees Ouwehand - Kees Jonker  
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 50 dinsdag, 10 december Uitslag   WEEK 50  donderdag, 12 december Uitslag
  13.30 u. Koos v. Duijn - Leen v.d.Plas     13.30 u.    
  13.30 u. Huub v. Duuren - Kees Koelewijn     13.30 u. Ben Rijnten - Wilfried Binnendijk  
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u.  Kees Jonker - Jan Verdoes     14.30 u.  Jan Nijneijer - Piet v. Kampen  
  14.30 u.  Ben Rijnten - Wilfried Binnendijk     14.30 u.  Koos v. Duijn - Huub v. Duuren  
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Kees Vreeburg - Albert v.d.Plas     15.30 u. Nico Vooys - Jan Overbeek  
  15.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Cees Dijkland     15.30 u. Gijs v.d.Plas - Fred Kiela  
  15.30 u.           15.30 u.    
                       
  WEEK 51 dinsdag, 17 december Uitslag   WEEK 51 donderdag, 19 december Uitslag
  13.30 u. Huub v. Duuren - Wilfried Binnendijk     13.30 u. Gerrit Guijt - Jan Verdoes  
  13.30 u. Kees Koelewijn - Leen v.d.Plas     13.30 u. Mart Aanhane - Ben Rijnten  
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Jan Ouwehand - Kees Poot     14.30 u.    
  14.30 u. Kees Tavenier - Koos v. Duijn     14.30 u. Jaap v. Duijvenbode - Wil Aanhane  
  14.30 u.       14.30 u. Jan Overbeek - Cees Dijkland  
  15.30 u. Jan Nijmeijer - Piet v. Kampen     15.30 u. Nico Vooys - Fred Kiela  
  15.30 u. Kees Ouwehand - Jaap Hoek NW     15.30 u. Gijs v.d.Plas - Albert v.d.Plas  
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 2 dinsdag, 7 januari Uitslag   WEEK 2 donderdag 9 januari Uitslag
  13.30 u. Mart Aanhane - Koos v. Duijn     13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Poot  
  13.30 u. Kees Koelewijn - Wilfried Binnendijk     13.30 u. Kees Tavenier - Huub v. Duuren  
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Kees Ouwehand - Piet v. Kampen     14.30 u. Jan Nijmeijer - Jan Ouwehand  
  14.30 u. Kees Jonker - Jaap Hoek NW     14.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Kees Vreeburg - Wil Aanhane      15.30 u.  Albert v.d. Plas - Cees Dijkland  
  15.30 u.       15.30 u.    
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 3 dinsdag,14 januari Uitslag   WEEK 3 donderdag, 16 januari Uitslag
  13.30 u. Kees Jonker - Piet v. Kampen     13.30 u. Kees Tavenier - Kees Koelewijn  
  13.30 u. Leen v.d.Plas - Wilfried Binnendijk     13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u.       14.30 u. Jan Nijmeijer - Gerrit Guijt  
  14.30 u. Wil Aanhane - Cees Dijkland     14.30 u. Kees Ouwehand - Jan Ouwehand  
  14.30 u. Kees Vreeburg - Fred Kiela     14.30 u.    
  15.30 u. Nico Vooys - Jaap v. Duijvenbode     15.30 u. Jan Verdoes - Kees Poot  
  15.30 u. Gijs v.d.Plas - Jan Overbeek     15.30 u. Mart Aanhane - Huub v. Duuren  
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 4 dinsdag, 21 januari Uitslag   WEEK 4 donderdag, 23 januari Uitslag
  13.30 u. Mart Aanhane - Kees Koelewijn     13.30 u. Kees Tavenier - Leen v.d.Plas  
  13.30 u. Koos v. Duijn - Ben Rijnten     13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Kees Jonker - Jan Ouwehand     14.30 u. Jan Nijmeijer - Jan Verdoes  
  14.30 u. Jaap Hoek NW - Piet v. Kampen     14.30 u. Kees Ouwehand - Gerrit Guijt  
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Kees Vreeburg - Jan Overbeek     15.30 u. Nico Vooys - Wil Aanhane  
  15.30 u. Albert v.d.Plas - Fred Kiela     15.30 u. Gijs v.d.Plas - Jaap v. Duijvenbode  
  15.30 u.       15.30 u.    
                       
  WEEK 5 dinsdag, 28 januari Uitslag   WEEK 5 donderdag, 30 januari Uitslag
  13.30 u. Mart Aanhane - Leen v.d.Plas     13.30 u. Kees Tavenier - Wilfried Binnendijk  
  13.30 u. Ben Rijnten - Huub v. Duuren     13.30 u.    
  13.30 u.       13.30 u.    
  14.30 u. Kees Jonker - Gerrit Guijt     14.30 u. Jan Nijmeijer - Kees Poot  
  14.30 u. Jaap Hoek NW - Jan Ouwehand     14.30 u. Kees Ouwehand - Jan Verdoes  
  14.30 u.       14.30 u.    
  15.30 u. Kees Vreeburg - Jaap v. Duijvenbode     15.30 u. Nico Vooys - Cees Dijkland  
  15.30 u. Albert v.d.Plas - Jan Overbeek     15.30 u. Gijs v.d.Plas - Wil Aanhane  
  15.30 u.       15.30 u.