PROGRAMMA LIBRE COMPETITIE 2020/2021 gewijzigd m.i.v. 26 november

                     
WEEK 37 DINSDAG 8 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 37 DONDERDAG 10 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Kees Jonker - Henk v.d.Reijden 8 - 10
13.30 u. Jan Ouwehand - Jaap Barnhoorn 7 - 9   13.30 u. Jan Nijmeijer - Johan Thelen 10 - 5
             
             
             
15.00 u. Piet de Ridder - Jaap v.Duijvenbode 9 - 10   15.00 u. Jan Overbeek - Kees Ouwehand 8 - 7
15.00 u. Albert v.d.Plas - Jaap Hoek NW 10 - 10   15.00 u. Kees Vreeburg - Wil Aanhane 8 - 10
             
                     
WEEK 38 DINSDAG 15 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 38 DONDERDAG 17 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Leen v.d.Plas 10 - 8   13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Tavenier 10 - 5
13.30 u.       13.30 u. Kees Poot - Huub v.Duuren 10 - 10
             
             
             
15.00 u.       15.00 u. Kees Vreeburg - Kees Ouwehand 10 - 9
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Jaap Hoek NW  8 - 10   15.00 u. Piet de Ridder - Wil Aanhane 3 - 10
             
                     
WEEK 39 DINSDAG 22 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 39 DONDERDAG 24 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Jan Ouwehand - Johan Thelen 10 - 7   13.30 u. Cees Dijkland - Kees Jonker 10 - 4
13.30 u.       13.30 u. Jan Nijmeijer - Henk v.d.Reijden 9 - 10
             
             
             
15.00 u. Piet v. Kampen - Gerrit Guijt 9 - 6   15.00 u.    
15.00 u. Huub v.Duuren - Leen v.d.Plas 6 - 10   15.00 u. Kees Poot - Kees Koelewijn 10 - 8
             
                     
WEEK 40 DINSDAG 29 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 40 DONDERDAG 1 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Jan Ouwehand - Henk v.d.Reijden 10 - 6   13.30 u.    
13.30 u. Jaap Barnhoorn - Johan Thelen 10 - 5   13.30 u. Cees Dijkland - Jan Nijmeijer 10 - 6
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Wil Aanhane 4 - 10   15.00 u. Albert v.d.Plas - Kees Vreeburg 6 - 10
15.00 u. Jan Overbeek - Jaap Hoek NW 8 - 10   15.00 u. Piet de Ridder - Kees Ouwehand 10 - 6
             
                     
WEEK 41 DINSDAG 6 OKTOBER UITSLAG   WEEK 41 DONDERDAG 8 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Kees Poot - Kees Tavenier 10 - 6
13.30 u. Gerrit Guijt - Leen v.d.Plas 8 - 6   13.30 u. Huub v.Duuren - Kees Koelewijn 8 - 10
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Kees Ouwehand 8 - 10   15.00 u. Albert v.d.Plas - Piet de Ridder 5 - 10
15.00 u. Wil Aanhane - Jaap Hoek NW 6 - 10   15.00 u. Jan Overbeek - Kees Vreeburg 5 - 9
             
                     
WEEK 42 DINSDAG 13 OKTOBER UITSLAG   WEEK 48 DONDERDAG 26 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Jaap Barnhoorn - Henk v.d.Reijden 10 - 9   13.30 u. Jan Nijmeijer - Kees Jonker   5 - 8
13.30 u.       13.30 u. Cees Dijkland - Jan Ouwehand  10 - 8
             
             
             
15.00 u. Piet v.Kampen - Kees Poot 10 - 6   15.00 u. Huub v.Duuren - Kees Tavenier   4 - 10
15.00 u. Kees Koelewijn - Leen v.d.Plas 4 - 10   15.00 u.    
             
                     
WEEK 49 DINSDAG 1 DECEMBER UITSLAG   WEEK 49 DONDERDAG 3 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Cees Dijkland - Jaap Barnhoorn   7 - 10   13.30 u. Kees Jonker - Jan Ouwehand   5 - 10
13.30 u.       13.30 u.    
             
             
             
15.00 u. Albert v.d.Plas - Jaap v.Duijvenbode   5 - 10   15.00 u. Jan Overbeek - Piet de Ridder   5 - 10
15.00 u. Kees Vreeburg - Jaap Hoek NW  Uitg.   15.00 u. Wil Aanhane - Kees Ouwehand  10 - 8
             
                     
WEEK 50 DINSDAG 8 DECEMBER UITSLAG   WEEK 50 DONDERDAG 10 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Huub v. Duuren  10 - 5   13.30 u.  Johan Thelen - Henk v.d.Reijden   5 - 9
13.30 u.       13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Poot  10 - 7
             
             
             
15.00 u. Jan Overbeek - Jaap v.Duijvenbode   6 - 10   15.00 u. Albert v.d.Plas - Wil Aanhane    8 - 9
15.00 u. Kees Ouwehand - Jaap Hoek NW  10 - 7   15.00 u. Kees Vreeburg - Piet de Ridder  Uitg.
             
                     
WEEK 51 DINSDAG 15 DECENBER UITSLAG   WEEK 51 DONDERDAG 17 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Kees Tavenier - Leen v.d.Plas  Uitg.
13.30 u. Gerrit Guijt - Huub v.Duuren  Uitg.   13.30 u.    
             
             
             
15.00 u.       15.00 u. Kees Jonker - Jaap Barnhoorn  Uitg.
15.00 u. Cees Dijkland - Johan Thelen  Uitg.   15.00 u. Jan Nijmeijer - Jan Ouwehand  Uitg.
             
                     
WEEK 1 DINSDAG 5 JANUARI UITSLAG   WEEK 1 DONDERDAG 7 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Jan Nijmeijer - Jaap Barnhoorn  Uitg.
13.30 u. Cees Dijkland - Henk v.d.Reijden  Uitg.   13.30 u. Kees Jonker - Johan Thelen  Uitg.
             
             
             
15.00 u. Kees Vreeburg - Jaap v.Duijvenbode  Uitg.   15.00 u. Albert v.d.Plas - Kees Ouwehand  Uitg.
15.00 u. Piet de Ridder - Jaap Hoek NW  Uitg.   15.00 u. Jan Overbeek - Wil Aanhane  Uitg.
             
                     
WEEK 2 DINSDAG 12 JANUARI UITSLAG   WEEK 2 DONDERDAG 14 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Kees Tavenier  Uitg.   13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Kees Jonker  Uitg.
13.30 u. Kees Poot - Leen v.d.Plas  Uitg.   13.30 u.    
             
             
             
15.00 u. Gerrit Guijt - Kees Koelewijn  Uitg.   15.00 u. Albert v.d.Plas - Jan Overbeek  Uitg.
15.00 u.       15.00 u.    
             
                     
WEEK 3 DINSDAG 19 JANUARI UITSLAG   WEEK 3 DONDERDAG 21 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Kees Koelewijn     13.30 u.    
13.30 u.  Jaap Barnhoorn - Jan Ouwehand     13.30 u.  Johan Thelen - Jan Nijmeijer  
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Piet de Ridder     15.00 u.  Kees Ouwehand - Jan Overbeek  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Albert v.d.Plas     15.00 u.  Wil Aanhane - Kees Vreeburg  
             
                     
WEEK 4 DINSDAG 26 JANUARI UITSLAG   WEEK 4 DONDERDAG 28 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Leen v.d.Plas - Piet v. Kampen     13.30 u. Kees Tavenier - Gerrit Guijt  
13.30 u.       13.30 u.  Huub v.Duuren - Kees Poot  
             
             
             
15.00 u.  Jan Overbeek - Albert v.d.Plas     15.00 u. Kees Ouwehand - Kees Vreeburg  
15.00 u. Jaap Hoek NW - Jaap v.Duijvenbode     15.00 u.  Wil Aanhane - Piet de Ridder  
             
                     
WEEK 5 DINSDAG 2 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 5  DONDERDAG 4 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Johan Thelen - Jan Ouwehand     13.30 u. Kees Jonker - Cees Dijkland  
13.30 u.       13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Jan Nijmeijer  
             
             
             
15.00 u.  Gerrit Guijt - Piet v.Kampen     15.00 u.    
15.00 u. Leen v.d.Plas - Huub v.Duuren     15.00 u. Kees Koelewijn - Kees Poot  
             
                     
WEEK 6 DINSDAG 9 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 6 DONDERDAG 11 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u. Henk v.d.Reijden - Jan Ouwehand     13.30 u. Kees Koelewijn - Kees Tavenier  
13.30 u.  Johan Thelen - Jaap Barnhoorn     13.30 u.  Jan Nijmeijer - Cees Dijkland  
             
             
             
15.00 u.  Wil Aanhane - Jaap v.Duijvenbode     15.00 u.  Kees Vreeburg - Albert v.d.Plas  
15.00 u. Jaap Hoek NW - Jan Overbeek     15.00 u.  Kees Ouwehand - Piet de Ridder  
             
                     
WEEK 7 DINSDAG 16 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 7 DONDERDAG 18 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Kees Tavenier - Kees Poot  
13.30 u.  Leen v.d.Plas - Gerrit Guijt     13.30 u.  Kees Koelewijn - Huub v.Duuren  
             
             
             
15.00 u. Kees Ouwehand - Jaap v.Duijvenbode      15.00 u.  Piet de Ridder - Albert v.d.Plas  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Wil Aanhane     15.00 u.  Kees Vreeburg - Jan Overbeek  
             
                     
WEEK 8 DINSDAG 23 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 8 DONDERDAG 25 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Jaap Barnhoorn     13.30 u.  Kees Jonker - Jan Nijmeijer  
13.30 u.       13.30 u. Jan Ouwehand - Cees Dijkland  
             
             
             
15.00 u. Kees Poot - Piet v. Kampen     15.00 u.  Kees Tavenier - Huub v.Duuren  
15.00 u. Leen v.d.Plas - Kees Koelewijn     15.00 u.    
             
                     
WEEK 9 DINSDAG 2 MAART UITSLAG   WEEK 3 DONDERDAG 4 MAART UITSLAG
             
13.30 u. Jaap Barnhoorn - Cees Dijkland     13.30 u.  Jan Ouwehand - Kees Jonker  
13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Johan Thelen     13.30 u.    
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Albert v.d.Plas     15.00 u. Piet de Ridder - Jan Overbeek  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Kees Vreeburg     15.00 u. Kees Ouwehand - Wil Aanhane  
             
                     
WEEK 10 DINSDAG 9 MAART UITSLAG   WEEK 10 DONDERDAG 10 MAART UITSLAG
             
13.30 u.  Huub v. Duuren - Piet v. Kampen     13.30 u. Kees Tavenier - Kees Koelewijn  
13.30 u.       13.30 u.  Kees Poot - Gerrit Guijt  
             
             
             
15.00 u.  Jaap v.Duijvenbode - Jan Overbeek     15.00 u.  Wil Aanhane - Albert v.d.Plas  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Kees Ouwehand     15.00 u.  Piet de Ridder - Kees Vreeburg  
             
                     
WEEK 11 DINSDAG  16 MAART UITSLAG   WEEK 11 DONDERDAG 18 MAART UITSLAG
             
13.30 u.  Kees Koelewijn - Piet v.Kampen     13.30 u.  Leen v.d.Plas - Kees Tavenier  
13.30 u.  Huub v.Duuren - Gerrit Guijt     13.30 u.    
             
             
             
15.00 u.       15.00 u.  Jaap Barnhoorn - Kees Jonker  
15.00 u.  Johan Thelen - Cees Dijkland     15.00 u.  Jan Ouwehand - Jan Nijmeijer  
             
                     
WEEK 12 DINSDAG 23 MAART UITSLAG   WEEK 12 DONDERDAG 25 MAART UITSLAG
             
13.30 u.       13.30 u. Jaap Barnhoorn - Jan Nijmeijer  
13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Cees Dijkland     13.30 u. Johan Thelen - Kees Jonker  
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Kees Vreeburg     15.00 u. Kees Ouwehand - Albert v.d.Plas  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Piet de Ridder     15.00 u.  Wil Aanhane - Jan Overbeek  
             
                     
WEEK 13 DINSDAG 30 MAART UITSLAG   WEEK 13 DONDERDAG 1 APRIL UITSLAG
             
13.30 u.  Kees Tavenier - Piet v. Kampen     13.30 u.    
13.30 u.  Leen v.d.Plas - Kees Poot     13.30 u.    
             
          inhaalmiddag  
             
15.00 u.  Kees Koelewijn - Gerrit Guijt     15.00 u.    
15.00 u.       15.00 u.