SPEELROOSTER LIBRE COMPETITIE 2020/2021

                     
WEEK 37 DINSDAG 8 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 37 DONDERDAG 10 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Cees Dijkland - Jan Verdoes  10 - 7   13.30 u. Kees Jonker - Henk v.d.Reijden   8 - 10
13.30 u. Jan Ouwehand - Jaap Barnhoorn   7 - 9   13.30 u. Jan Nijmeijer - Johan Thelen  10 - 5
             
             
             
15.00 u. Piet de Ridder - Jaap v.Duijvenbode   9 - 10   15.00 u. Jan Overbeek - Kees Ouwehand   8 - 7
15.00 u. Albert v.d.Plas - Jaap Hoek NW  10 - 10   15.00 u. Kees Vreeburg - Wil Aanhane   8 - 10
             
                     
WEEK 38 DINSDAG 15 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 38 DONDERDAG 17 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Leen v.d.Plas  10 - 8   13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Tavenier  10 - 5
13.30 u. Cees v.Kralingen - Kees Koelewijn  10 - 9   13.30 u. Kees Poot - Huub v.Duuren  10 - 10
             
             
             
15.00 u. Albert v.d.Plas - Jan Overbeek             naar  19/11   15.00 u. Kees Vreeburg - Kees Ouwehand  10 - 9
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Jaap Hoek NW   8 - 10   15.00 u. Piet de Ridder - Wil Aanhane   3 - 10
             
                     
WEEK 39 DINSDAG 22 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 39 DONDERDAG 24 SEPTEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Jan Ouwehand - Johan Thelen  10 - 7   13.30 u. Cees Dijkland - Kees Jonker  10 - 4
13.30 u. Jaap Barnhoorn - Jan Verdoes             naar  19/11   13.30 u. Jan Nijmeijer - Henk v.d.Reijden   9 - 10
             
             
             
15.00 u. Piet v. Kampen - Gerrit Guijt   9 - 6   15.00 u. Cees v.Kralingen - Kees Tavenier   8 - 8
15.00 u. Huub v.Duuren - Leen v.d.Plas   6 - 10   15.00 u. Kees Poot - Kees Koelewijn  10 - 8
             
                     
WEEK 40 DINSDAG 29 SEPTEMBER UITSLAG   WEEK 40 DONDERDAG 1 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Jan Ouwehand - Henk v.d.Reijden     13.30 u. Kees Jonker - Jan Verdoes  
13.30 u. Jaap Barnhoorn - Johan Thelen     13.30 u. Cees Dijkland - Jan Nijmeijer  
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Wil Aanhane     15.00 u. Albert v.d.Plas - Kees Vreeburg  
15.00 u. Jan Overbeek - Jaap Hoek NW     15.00 u. Piet de Ridder - Kees Ouwehand  
             
                     
WEEK 41 DINSDAG 6 OKTOBER UITSLAG   WEEK 41 DONDERDAG 8 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Cees v.Kralingen     13.30 u. Kees Poot - Kees Tavenier  
13.30 u. Gerrit Guijt - Leen v.d.Plas     13.30 u. Huub v.Duuren - Kees Koelewijn  
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Kees Ouwehand     15.00 u. Albert v.d.Plas - Piet de Ridder  
15.00 u. Wil Aanhane - Jaap Hoek NW     15.00 u. Jan Overbeek - Kees Vreeburg  
             
                     
WEEK 42 DINSDAG 13 OKTOBER UITSLAG   WEEK 42 DONDERDAG 15 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Jaap Barnhoorn - Henk v.d.Reijden     13.30 u. Jan Nijmeijer - Kees Jonker  
13.30 u. Johan Thelen - Jan Verdoes     13.30 u. Cees Dijkland - Jan Ouwehand  
             
             
             
15.00 u. Piet v.Kampen - Kees Poot     15.00 u. Huub v.Duuren - Kees Tavenier  
15.00 u. Kees Koelewijn - Leen v.d.Plas     15.00 u. Gerrit Guijt - Cees v.Kralingen  
             
                     
WEEK 43 DINSDAG 20 OKTOBER UITSLAG   WEEK 43 DONDERDAG 22 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Cees Dijkland - Jaap Barnhoorn     13.30 u. Kees Jonker - Jan Ouwehand  
13.30 u. Johan Thelen - Henk v.d.Reijden     13.30 u. Jan Nijmeijer - Jan Verdoes  
             
             
             
15.00 u. Albert v.d.Plas - Jaap v.Duijvenbode     15.00 u. Jan Overbeek - Piet de Ridder  
15.00 u. Kees Vreeburg - Jaap Hoek NW     15.00 u. Wil Aanhane - Kees Ouwehand  
             
                     
WEEK 44 DINSDAG 27 OKTOBER UITSLAG   WEEK 44 DONDERDAG 29 OKTOBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Huub v. Duuren     13.30 u. Kees Koelewijn - Kees Tavenier  
13.30 u. Cees v.Kralingen - Leen v.d.Plas     13.30 u. Gerrit Guijt - Kees Poot  
             
             
             
15.00 u. Jan Overbeek - Jaap v.Duijvenbode     15.00 u. Albert v.d.Plas - Wil Aanhane  
15.00 u. Kees Ouwehand - Jaap Hoek NW     15.00 u. Kees Vreeburg - Piet de Ridder  
             
                     
WEEK 45 DINSDAG 3 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 45 DONDERDAG 5 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Kees Koelewijn     13.30 u. Kees Tavenier - Leen v.d.Plas  
13.30 u. Gerrit Guijt - Huub v.Duuren     13.30 u. Cees v.Kralingen - Kees Poot  
             
             
             
15.00 u. Henk v.d.Reijden - Jan Verdoes     15.00 u. Kees Jonker - Jaap Barnhoorn  
15.00 u. Cees Dijkland - Johan Thelen     15.00 u. Jan Nijmeijer - Jan Ouwehand  
             
                     
WEEK 46 DINSDAG 10 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 46 DONDERDAG 12 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Jan Ouwehand - Jan Verdoes     13.30 u. Jan Nijmeijer - Jaap Barnhoorn  
13.30 u. Cees Dijkland - Henk v.d.Reijden     13.30 u. Kees Jonker - Johan Thelen  
             
             
             
15.00 u. Kees Vreeburg - Jaap v.Duijvenbode     15.00 u. Albert v.d.Plas - Kees Ouwehand  
15.00 u. Piet de Ridder - Jaap Hoek NW     15.00 u. Jan Overbeek - Wil Aanhane  
             
                     
WEEK 47 DINSDAG 17 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 47 DONDERDAG 19 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Piet v.Kampen - Kees Tavenier     13.30 u.  Jaap Barnhoorn - Jan Verdoes  van 22/09
13.30 u. Kees Poot - Leen v.d.Plas     13.30 u.    
             
          inhaalmiddag  
             
15.00 u. Gerrit Guijt - Kees Koelewijn     15.00 u.  Albert v.d.Plas - Jan Overbeek  van 15/09
15.00 u. Cees v.Kralingen - Huub v.Duuren     15.00 u.    
             
                     
WEEK 48 DINSDAG 24 NOVEMBER UITSLAG   WEEK 48 DONDERDAG 26 NOVEMBER UITSLAG
             
13.30 u.  Jan Verdoes - Cees Dijkland     13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Kees Jonker  
13.30 u.  Jaap Barnhoorn - Jan Ouwehand     13.30 u.  Johan Thelen - Jan Nijmeijer  
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Piet de Ridder     15.00 u.  Kees Ouwehand - Jan Overbeek  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Albert v.d.Plas     15.00 u.  Wil Aanhane - Kees Vreeburg  
             
                     
WEEK 49 DINSDAG 1 DECEMBER UITSLAG   WEEK 49 DONDERDAG 3 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u.  Leen v.d.Plas - Piet v. Kampen     13.30 u. Kees Tavenier - Gerrit Guijt  
13.30 u.  Kees Koelewijn - Cees v.Kralingen     13.30 u.  Huub v.Duuren - Kees Poot  
             
             
             
15.00 u.  Jan Overbeek - Albert v.d.Plas     15.00 u. Kees Ouwehand - Kees Vreeburg  
15.00 u. Jaap Hoek NW - Jaap v.Duijvenbode     15.00 u.  Wil Aanhane - Piet de Ridder  
             
                     
WEEK 50 DINSDAG 8 DECEMBER UITSLAG   WEEK 50  DONDERDAG 10 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u.  Johan Thelen - Jan Ouwehand     13.30 u. Kees Jonker - Cees Dijkland  
13.30 u. Jan Verdoes - Jaap Barnhoorn     13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Jan Nijmeijer  
             
             
             
15.00 u.  Gerrit Guijt - Piet v.Kampen     15.00 u.  Kees Tavenier - Cees v.Kralingen  
15.00 u. Leen v.d.Plas - Huub v.Duuren     15.00 u. Kees Koelewijn - Kees Poot  
             
                     
WEEK 51 DINSDAG 15 DECEMBER UITSLAG   WEEK 51 DONDERDAG 17 DECEMBER UITSLAG
             
13.30 u. Henk v.d.Reijden - Jan Ouwehand     13.30 u.  Jan Verdoes - Kees Jonker  
13.30 u.  Johan Thelen - Jaap Barnhoorn     13.30 u.  Jan Nijmeijer - Cees Dijkland  
             
             
             
15.00 u.  Wil Aanhane - Jaap v.Duijvenbode     15.00 u.  Kees Vreeburg - Albert v.d.Plas  
15.00 u. Jaap Hoek NW - Jan Overbeek     15.00 u.  Kees Ouwehand - Piet de Ridder  
             
                     
WEEK 1 DINSDAG 5 JANUARI UITSLAG   WEEK 1 DONDERDAG 7 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Cees v.Kralingen - Piet v.Kampen     13.30 u. Kees Tavenier - Kees Poot  
13.30 u.  Leen v.d.Plas - Gerrit Guijt     13.30 u.  Kees Koelewijn - Huub v.Duuren  
             
             
             
15.00 u. Kees Ouwehand - Jaap v.Duijvenbode      15.00 u.  Piet de Ridder - Albert v.d.Plas  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Wil Aanhane     15.00 u.  Kees Vreeburg - Jan Overbeek  
             
                     
WEEK 2 DINSDAG 12 JANUARI UITSLAG   WEEK 2 DONDERDAG 14 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Jaap Barnhoorn     13.30 u.  Kees Jonker - Jan Nijmeijer  
13.30 u.  Jan Verdoes - Johan Thelen     13.30 u. Jan Ouwehand - Cees Dijkland  
             
             
             
15.00 u. Kees Poot - Piet v. Kampen     15.00 u.  Kees Tavenier - Huub v.Duuren  
15.00 u. Leen v.d.Plas - Kees Koelewijn     15.00 u.  Cees v.Kralingen - Gerrit Guijt  
             
                     
WEEK 3 DINSDAG 19 JANUARI UITSLAG   WEEK 3 DONDERDAG 21 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u. Jaap Barnhoorn - Cees Dijkland     13.30 u.  Jan Ouwehand - Kees Jonker  
13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Johan Thelen     13.30 u. Jan Verdoes - Jan Nijmeijer  
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Albert v.d.Plas     15.00 u. Piet de Ridder - Jan Overbeek  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Kees Vreeburg     15.00 u. Kees Ouwehand - Wil Aanhane  
             
                     
WEEK 4 DINSDAG 26 JANUARI UITSLAG   WEEK 4 DONDERDAG 28 JANUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Huub v. Duuren - Piet v. Kampen     13.30 u. Kees Tavenier - Kees Koelewijn  
13.30 u. Leen v.d.Plas - Cees v.Kralingen     13.30 u.  Kees Poot - Gerrit Guijt  
             
             
             
15.00 u.  Jaap v.Duijvenbode - Jan Overbeek     15.00 u.  Wil Aanhane - Albert v.d.Plas  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Kees Ouwehand     15.00 u.  Piet de Ridder - Kees Vreeburg  
             
                     
WEEK 5 DINSDAG  2 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 5 DONDERDAG 4 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Kees Koelewijn - Piet v.Kampen     13.30 u.  Leen v.d.Plas - Kees Tavenier  
13.30 u.  Huub v.Duuren - Gerrit Guijt     13.30 u. Kees Poot - Cees v. Kralingen  
             
             
             
15.00 u.  Jan Verdoes - Henk v.d.Reijden     15.00 u.  Jaap Barnhoorn - Kees Jonker  
15.00 u.  Johan Thelen - Cees Dijkland     15.00 u.  Jan Ouwehand - Jan Nijmeijer  
             
                     
WEEK 6 DINSDAG 9 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 6 DONDERDAG 11 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u. Jan Verdoes - Jan Ouwehand     13.30 u. Jaap Barnhoorn - Jan Nijmeijer  
13.30 u.  Henk v.d.Reijden - Cees Dijkland     13.30 u. Johan Thelen - Kees Jonker  
             
             
             
15.00 u. Jaap v.Duijvenbode - Kees Vreeburg     15.00 u. Kees Ouwehand - Albert v.d.Plas  
15.00 u.  Jaap Hoek NW - Piet de Ridder     15.00 u.  Wil Aanhane - Jan Overbeek  
             
                     
WEEK 7 DINSDAG 16 FEBRUARI UITSLAG   WEEK 7 DONDERDAG 18 FEBRUARI UITSLAG
             
13.30 u.  Kees Tavenier - Piet v. Kampen     13.30 u.    
13.30 u.  Leen v.d.Plas - Kees Poot     13.30 u.    
             
          inhaalmiddag  
             
15.00 u.  Kees Koelewijn - Gerrit Guijt     15.00 u.    
15.00 u.  Huub v.Duuren - Cees v.Kralingen     15.00 u.